Uklízečka je svým způsobem náročné povolání. Lidé jsou strašná prasata a nikdy nevíte, co kde najdete. Plesnivějící zbytky jídla, hnijící menstruační vložky, dokonce i mrtvá zvířata...

To, co našla uklízečka ve vídeňském domě pro jedince v nouzi však překonalo všechny horory. Ve chvíli, kdy vstoupila do bytu, v němž bydleli devětačtyřicetiletý Josef S. a devatenáctiletý mladík německého původu, přerušila perverzní hostinu.

Mladík totiž tři dny před příchodem uklizečky ubil svého spolubydlícího, se kterým měl časté spory, činkou. Potom mu vystřelovacím nožem otevřel hrudník a vyndal část vnitřností na talíř. Spolu s mozkem zavražděného je posléze zkonzumoval. Při příchodu uklízečky měl ještě ústa od krve.

Podle vídeňské policie je mladík duševně nemocný a na rozdíl od případu Armina Meiwese, který vyděsil veřejnost v Německu, se nejedná o sexuální motivaci a oběť nevyjádřila s činem souhlas.

O kanibalech jsme na Ženě-in už psali - ZDE.

Co myslíte, proč je pro nás kanibalismus tak nepředstavitelný? Dovedete si představit okolnosti, za nichž by Vám připadal tolerovatelný? A co nejhoršího jste kdy při úklidu objevila Vy?

Reklama