JihlavankaPokud patříte k milovníkům espressa s mlékem nebo kávových mléčných specialit, rozhodně vyzkoušejte novinku z řady Jihlavanka Espresso - Jihlavanku Espresso Delicato. Je to káva, jejíž složení a specifické parametry pražení ji předurčují právě pro konzumaci s mlékem.

Jihlavanka Espresso Delicato obsahuje kvalitní směs prémiové kávy druhu Arabica, jež nabízí komplexnost chuťových odstínů, v kombinaci se silným a plným tělem kávy Robusta, která zároveň zajišťuje vydatnou pěnu. Díky podílu Robusty by i Jihlavanka Espresso Delicato měla vyhovovat chuťovým preferencím českých spotřebitelů, a navázat tak na dosavadní úspěch kávy Jihlavanka na českém trhu.

Kávička podle vlastní chuti

Jihlavanka Espresso Delicato

Jihlavanka Espresso Delicato je stejně jako celá řada Jihlavanka Espresso v nabídce jak ve formě pražené mleté kávy, tak celých zrn. Na své si tedy přijdou milovníci pákových espresso strojů, moka konvičky, ale i kávičkáři vlastnící plnoautomatické kávovary. Jihlavanku Espresso Delicato je možné zakoupit jako praženou mletou kávu 250 g za doporučenou MOC 74,90 Kč nebo ve formě celých zrn v 500g balení za doporučenou MOC 149,90 Kč.

Pojízdná kavárna Jihlavan

Jihlavanka Espresso Delicato

Novou kávu můžete ochutnat i ve speciální pojízdné kavárně Jihlavan, která je k vidění po celé léto v centrech měst, na koupalištích či letních festivalech po celé České republice. Podrobný plán trasy najdete na webu www.jihlavanka.cz. V červenci můžete Jihlavan vidět v těchto městech:

  • Velhartice 18.–19. 7. – Slavnosti, divadlo, pouť, řemeslné trhy
  • Lipník nad Bečvou 24.–26. 7. – Svatojakubské hody

 Více na www.jihlavanka.cz.

Také Vás Jihlavanka Espresso Delicato zaujalo? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které vyhrajete krásné balíčky Jihlavanka! Soutěžit můžete ZDE

 

Jihlavanka Espresso Delicato

 

 

Reklama