Symbol luxusu. Pro někoho drahé auto, velký dům…možná jachta … V seznamu bychom mohli pokračovat a určitě by nechyběly diamanty a gurmánská pochoutka kaviár. Podívejme se ale na tyto symboly luxusu tentokrát z trochu jiné stránky.

Je to totiž málo známé, ale jak diamant, tak kaviár mají své ceněné použití v kosmetice.

Kaviár sám o sobě je plný bílkovin, nenasycených mastných kyselin, vitamínů a minerálních látek. Objevili ho chudí rybáři, kteří se jím živili v dobách malých úlovků. Později se však stal výsadou bohatých a poslední ruský car prý ho spotřeboval celé tuny ročně.

Ponechme nyní stranou, že prý je kaviár zaručené afrodiziakum, pro které ho vyhledával třeba Casanova. Ženy ocení něco jiného: Extrakt z kaviáru se řadí mezi jednu z nejúčinnějších omlazovacích složek. Kaviárová receptura s kompletním koktejlem vysoce koncentrovaných mořských složek vypíná a zároveň rozjasňuje unavenou pokožku. Kaviár je bohatý na aminokyseliny,fosfolipidy a stopové prvky, které podporují pevnost pokožky. Pokožka se tak hydratuje a regeneruje.

Exkluzivní receptura a jedinečná krémová konzistence kaviárového krému viditelně omladí vaši pleť, vypne a zpevní kontury obličeje. Na rozdíl od mnoha jiných omlazujících krémů je vhodná i pro smíšenou pleť.

Velmi účinná je koncentrovaná receptura kaviárového séra, které je skutečnou omlazující bombou. Ve formě tělového mléka s kaviárem pak můžete dopřát omlazující luxusní zážitek celému svému tělu. Vysušená pokožka získá po koupeli opět pevnost, hebkost a měkkost.

Důležité samozřejmě je, aby produkty s obsahem kaviáru byly vyrobeny na přísně přírodní bázi a nebyly pouhou chemickou náhražkou kaviáru.

A jak je to s diamanty? Jak tato tvrdá substance může být obsažena v kosmetických přípravcích?

péče

Diamantové krémy opravdu obsahují diamanty. Například diamantový krém od Diet Esthetic obsahuje 0,05 karátů pravých diamantů, které pleti propůjčí svou oslnivou jasnost.

Diamantové mikročástečky odrážejí světlo a opticky okamžitě projasňují pleť. Diamantový prach také pleť dokonale a do hloubky vyčistí. Užíváním diamantového krému dopřejete své pokožce tu nejvzácnější péči. Odměnou vám bude krásná a rozzářená pleť.

Jak vidíte, symbol luxusu nemusí být nedostupný. Trochu kaviáru si můžete užít každé ráno. A k Vánocům si můžete přát třeba i diamanty – tentokrát v dostupné formě cenného krému. Vaše omlazená pleť vám dodá takový šmrnc, že už další drahé ozdoby nebudou třeba. A kdyby, vždy se najde někdo, kdo je rád zaplatí.

péče

Mějme se rády – psychologové potvrzují, že právě to je základem štěstí.  Dopřát si jednou za čas něco opravdu luxusního nikdy neškodí.

Reklama