Je krásné být ženou

Každoročně je 8. březen svátečním dnem pro všechny ženy. Muži je hýčkají a rozmazlují dárečky i květinami, připravují pro ně romantické večeře nebo milá překvapení. Kde však brát stále novou inspiraci? Zkuste letos něco jiného – inspirujte se některou ze 150 stran katalogu číslo 4 od Avonu a určitě si vyberete. Spousta kosmetiky, vůní a samozřejmě i novinek za velmi výhodné zaváděcí ceny.

 

Očista

Odpočinek ve stylu wellness a ultrajemná pokožka čeká každou ženu, která použije Sprchový gel Soft and Sensual z řady Skin So Soft. Nové dvoufázové složení obsahuje hydratační jojobový olej a zjemňující peeling. Zajímavá inovace v kosmetice nabízí dvě složky v jednom balení, což vytváří v průhledném obalu netradiční barevný efekt. Vybírejte ze 3 variant gelu – regenerační, zvláčňující a zpevňující.

 

Péče o jemnou pleť

Po něžné sprše je čas na nanesení Intenzivního očního krém Anew Alternative. Zhruba kolem 30 roku se začínají objevovat první vrásky a jsou to právě oči, kde se poprvé ukáží. Co s nimi? Pouze pravidelnou péčí jim zabráníme, aby brázdily naši tvář. Nový Intenzivní oční krém Anew Alternative je účinný přípravek obohacený o Multi-fade komplex, který využívá sílu léčivých bylin Dálného východu a nejnovějších technologií. Navíc krém zbaví ženy tmavých kruhů pod očima!

 

Zlatavé mámení

A ráno zbývá již jen rychle nalíčit tvář za pomoci jemné Bronzové tónovací pěny z řady Arabian Glow ve dvou bronzových odstínech. Tato transparentní pěna dodá pleti nádherně opálený vzhled. Tónovací pěna je vhodná pro jakýkoli typ pleti i věk. Dokáže vytvořit iluzi nádherného opálení a po překrytí pudrem vydrží líčení neporušené po celý den.

 

Krásné barvy nakonec

Voděodolné přípravky z řady Perfect Wear nabízí příjemný komfort – odolají i nečekanému jarnímu deštíku a jsou velmi, velmi trvanlivé. Například Rtěnka All Day Comfort SPF 12 je k dostání v deseti odstínech, zatímco Dlouhotrvající barva na rty nabízí osm nových barev. Prodlužující řasenka zůstane až 16 hodin v naprosto neporušeném stavu. Oční stíny All Day Komfort s krémovou konzistencí jsou v Avon katalogu v devíti zajímavých odstínech a vydrží na víčkách po celý den. Stejně tak i Tekuté oční linky či nový Make-up SPF 10.

Jarní novinky a lákavé ceny Avonu rozhodně stojí za to, proto využijte aktuální nabídky i tehdy, když váš miláček jako každoročně s provinilým úsměvem na rtech a údivem v očích zjistí, že na Den žen opět zapomněl.

 

 

Více informací na www.avoncosmetics.cz