Hotpoint představuje rozsáhlou a ucelenou řadu spotřebičů, které plní hlavní přání zákazníkůpřinášejí radost z vaření. Pod moderním a elegantním zevnějškem nabízejí spolehlivý výkon a zaručují, že se vám jídlo pokaždé povede. Můžete proto zcela popustit uzdu své fantazii a chvíle v kuchyni si opravdu vychutnat.

ŘADA PRO MODERNÍ KUCHAŘE

www.hotpoint.czHotpoint zorganizoval letos v lednu mezinárodní průzkum věnovaný roli vaření v 21. století. Odpovědi 3 000 „domácích kuchařek a kuchařů“ v Itálii, Francii, Británii, Turecku a Rusku prozradily, že se příprava jídla doma stává spíš zábavou, než nudnou povinností. Průzkum probíhal ve spolupráci s institutem People Research Institute.

TRVANLIVOST spotřebičů byla nejzmiňovanějším faktorem a je nezbytnou pro 70 % dotázaných. VÝKON (druhý nejčastější) vyzdvihlo 66 %.

35 % respondentů požaduje SPOLEHLIVÝ výkon pro konzistentní výsledky, 26 % si přeje mít možnost chod spotřebiče KONTROLOVAT a 26 % vyhledává schopnost ZACHOVÁNÍ NUTRIČNÍCH HODNOT potravin při vaření.

Okolo 1/5 dotázaných požaduje spotřebiče, které jsou dostatečně FLEXIBILNÍ a umožňují co největší experimentování v kuchyni s ŠIROKOU ŘADOU FUNKCÍ, díky nimž je radost z vaření ještě větší.

CO POŽADUJEME OD SPOTŘEBIČŮ

V rámci průzkumu značky Hotpoint odpovídali dotazovaní, co patří k jejich hlavním požadavkům na kuchyňské spotřebiče:

  • 55 % dotázaných chce troubu, která rovnoměrně propeče každou část pokrmu. Na druhou stranu 36 % požaduje, aby se při pečení v troubě zachovaly živiny potravin, a 33 % si přeje přesnější ovládání, aby měli vaření stále pod kontrolou.
  • Plynové varné desky jsou oblíbené díky možnosti rychlejšího vaření (53 % to uvedlo jako důležité).
  • Majitelé indukčních varných desek si cenímožnosti přesné kontroly teploty (34 % uvedlo tuto vlastnost jako velmi důležitou), přičemž 32 % oceňuje možnost cílení tepla pouze na místo potřeby.
  • Mikrovlnné trouby jsou jedním z nejčastěji využívaných spotřebičů: 59 % dotázaných ji používá denně.
  • Mnoho dotázaných touží po odsavačích par s lepším výkonem. 41 % uvedlo, že jejich digestoř se někdy nevypořádá se všemi druhy připravovaných pokrmů, například pokud jsou mastnější nebo aromatičtější, a třetina (33 %) není spokojena s hlučností.

A přesně na tyto požadavky odpovídá nová řada vestavných spotřebičů, která je rozdělena do designů 1–9 lišících se provedením a technologickým vybavením. Kromě dokonale sladěných horkovzdušných a mikrovlnných (nebo multifunkčních mikrovlnných) trub a parní trouby jsou součástí také indukční i plynové varné desky, odsavače v horizontálním provedení nebo barevných alternativách komínových modelů. Vestavný set trub elegantně a funkčně doplňuje také kávovar a ohřevná zásuvka. Zanedlouho ještě přibudou nové modely vestavných chladniček a myček nádobí

 

HORKOVZDUŠNÉ TROUBY

www.hotpoint.czNové trouby Hotpoint jsou doslova nabité moderními technologiemi, jako je například systém optimální distribuce horkého vzduchu Multiflow, naprosto přesná elektronická kontrola teploty nebo vybavení teplotní sondou u nejvyšších modelů. Funkce Automatické recepty, vyvinutá zkušenými šéfkuchaři, nabízí výběr předprogramovaných receptů. Poloautomatické asistované programy zase nabízejí pečicí funkce a výběr nejvhodnější teploty a dokonce i umístění jídla v troubě. Můžete si vybrat z modelů v kombinaci černého skla a nerezu, ale i z barevných variant, jako je bílá, černá nebo pouštní písek či coffee.

 

PARNÍ TROUBA

www.hotpoint.czNová kombinovaná parní trouba Hotpoint je perfektní pro zvýraznění přirozených chutí potravin. Vaří je totiž zdravým způsobem, který pomáhá zachovat chuť, živiny, vitaminy i minerály. Trouba je maximálně univerzální: kromě jemného vaření v páře nabízí také plnohodnotné pečení s ventilátorem, s nímž připravíte dokonale propečené pokrmy se zlatavou kůrčičkou. Kombinace ventilátoru a páry zaručuje křupavé a jemné dobroty za pouhou chviličku, zároveň se hodí i pro rovnoměrné rozmrazování.

 

MIKROVLNNÉ TROUBY

www.hotpoint.czNové mikrovlnné trouby jde používat nejen jako mikrovlnnou troubu, ale i jako tradiční troubu k přípravě řady vynikajících pokrmů Ať už zvolíte křupavé zlatavé pečivo, nebo zeleninu jemně vařenou v páře, technologie Multiwaves, Dynamic Crisp a Dynamic Steam vám pomohou dosáhnout perfektních výsledků. S těmito mikrovlnnými troubami zvládnete i složitější recepty včetně zapékání nebo grilování.

 

ODSAVAČE PAR

Většina odsavačů par Hotpoint disponuje patentovanou technologií odstraňování pachů se speciálním válcovým filtrem a technologií duálních filtrů pro zdvojnásobení výkonu čištění mastnoty. Novinkou jsou také modely ve vertikálním provedení, které vynikají kromě vysokého výkonu elegantním designem v hlavní roli s černým sklem, který dokonale zapadá k ostatním spotřebičům z celé řady.

 

INDUKČNÍ A PLYNOVÉ VARNÉ DESKY

www.hotpoint.czVarné flexi zóny nových indukčních desek Hotpoint je možné použít jako dvě samostatné plochy nebo jako jednu extra velkou, což je perfektní pro oválné, obdélníkové a podlouhlé pánve a hrnce nebo pro vaření ve více hrncích nebo pánvích najednou. Výkonný 4kW hořák nabízí rychlé a okamžité teplo.

Většina plynových varných desek z nové řady disponuje patentovanou technologií – hořákem s vertikálním plamenem. Ten vychází ze 420 www.hotpoint.czidentických otvorů, které rovnoměrně rozdělují teplo přes celou spodní stranu pánve nebo hrnce – výsledkem je rovnoměrné vaření bez spálených okrajů a zároveň kratší čas vaření díky rychlejšímu a rovnoměrnějšímu ohřívání pokrmu.

www.hotpoint.cz

Reklama