Dnešním tématem jsme "kápli" do noty další čtenářce. Proč má pro šminky takovou slabost, to si přečtěte v jejím příspěvku, za který děkujeme

Jéé kosmetika, tak tu miluju: už jako mladá slečna jsem chodila pomáhat mamince do drogerie. Fascinovaly mě stojany plné různých odstínů rtěnek, stínů, zdravíček a tak dále. Pod vitrínou jsem rovnala stínečky, lesky, četla složení, no, pořád něco.

Strašně mě to bavilo, jak dekorativní kosmetika tak i ostatní. Ráda jsem se procházela mezi regály a očuchávála šampony a sprchové gely. To bylo něco pro mě, támhle kokosový, meruňkový, exotic a nebo taky klasický šampon ve skle, co moje babička měla v koupelně.

Jako malá jsem se u ní ráda čvachtala a vždy popřemýšlela, jakým si umýt hlavu jestli březovým nebo vaječňákovým :)

Tak je to i nás doma, naše vana je posetá sprcháčy a šampóny, ráda střídám druhy a vůně. Můj manžel si už zvykl, i jemu občas na vaně přibude nějaký ten sprcháč.

Bez čeho se ale neobejdu, je krém na ruce a řasenka, bez tý ani ránu.

Doufám, že mojí "úchylku" nezdědí naše dcera. Zatím je to jen u potřeb pro mimino, ale i tak už má asi tři olejíčky na tělíčko ...

Přeji krásný slunný den JJDDina

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to si můžete být jistá, že vaši vášeň pro voňavou kosmetiku zdědí. Ale to snad není na škodu, ne?

Pro co máte slabost vy, milé ženy-in? Sdílíte se čtenářkou JJDDinou stejné nadšení? Bez jaké kosmetické "vychytávky" se rozhodně neobejdete? Co se vám vybaví, když se řekne dekorativní kosmetika? Ráda ji nakupujete? Ráda ji používáte? Necháte nás také "nahlédnout" do své kosmetické taštičky?

Napište nám na dnešní téma na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama