Den je krásný, slunný, co více si ještě přát.

Dnešní téma je krásné, svatba sama o sobě je krásná, zvláště, když se dva milují.

Jediné, co mi vadí, to počítání, kolik svatba stála, kolik dostaneme darů a jaké. Proto také nebudu uvádět cifry, proto jsem se nevdávala.

Pro mne bylo důležité, že se bereme z lásky, i když v pozdějším věku. Již jednou jsem psala, že jsme s nynějším manželem chodili v mládí a rozešli se. Po 33 letech jsme se k sobě vrátili, poučeni různými životními zkouškami, a v mých 51 jsme se vzali a to jediné, čím se pochlubím, bylo to moje přání, brali jsme se na Staroměstské radnici. Svatba byla, jak má být, bez ohledu na náš věk jsme si ji užili, slavili jsme tři dny.

Přikládám foto z alba, omlouvám se, že fotka není ostrá, nejsem ještě natolik zdatná v zacházení s digifotoaparátem, ale přikládám ji pro ženy, které se třeba bojí vdávat v pozdějším věku. Je pravda, že mě nikdy nenapadlo, že bych se mohla ještě vdávat, a vidíte, 5.6. to bylo 5 let, co jsme manželé, a snažíme se život prožívat na plné pecky, lidově řečeno.

Zdraví Věrulinka


Já vás také zdravím a moc děkuji za fotografii. Je vidět, že láska skutečně kvete v každém věku a moc vám to přeju. I tu radnici, to je jistě úžasný zážitek!
Máte takový i vy? Napište mi o něm na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama