S jarem měníme nejen šatník, ale přezouváme i boty. Co takhle zkusit neformální tenisky? Udělají z nás trochu rozpustilou a neposlušnou holku, která si může dovolit víc než dáma v lodičkách.

No řekněte sama, copak byste se v podpatcích mohla rozběhnout po trávníku, sprintovat na tramvaj nebo házet balonek svému psovi? Také se ráda po dni stráveném v „dámské“ obuvi přezujete do tenisek? Já určitě. Možná máme o pár centimetrů kratší nohy a chůze není tak elegantní, ale ta božská úleva za trochu té dámičkovské krásy stojí, ne?

V teniskách se cítíme mladší, spokojenější a svobodnější. Není to paráda?

Pěkné tenisky nemusíte nosit jen k džínám. Klidně si je obujte i k elegantnímu kalhotovému kostýmu, ten kontrast má docela šmrnc a vypadá dobře.

tenisky

Podmínkou jsou sportovně doladěné doplňky. Místo halenky tričko nebo top a místo kabelky pořádná taška nebo batůžek.

A správnou délku kalhot snad nemusím ani připomínat. Ucourané a prošoupané nohavice nám na půvabu nepřidají a sebekrásnější značkové tenisky na tom nic nezmění.

Jaké tenisky jsou letos in?

Člověk by řekl, že se v módě tenisek nedá vymyslet nic nového, a ani to není nutné. Stále je z čeho vybírat. Od klasických plátěných přes kombinované až po kožené v nekonečných barevných variantách. Ale co takhle plátěné tenisky s kovovým vláknem?

Já dávám přednost spíš neutrální barevnosti a jednoduchému designu.

Ctím heslo: „V jednoduchosti je krása,“ ale jestli máte odvahu na barvičky, přijdete si na své také.

Můžete se inspirovat našimi ukázkami.

Foto: Baťa, Bella Brutta, Assylum

Čtěte také

Reklama