Výzkum, který mezi spotřebiteli tohoto roku provedl Evropský statistický úřad, ukazuje, že žehlení je považováno za časově nejnáročnější, nejpracnější, ale i nejnudnější domácí práci dnešní doby. V některých případech zabere až 68 % celkového času, který je spojen s praním. V přímé reakci na tato zjištění přichází společnost Electrolux s napařovací sušičkou Iron Aid, která Vám pomůže se žehlením.

 
Iron Aid od společnosti Electrolux je kondenzační sušička odstraňující záhyby a překlady na oblečení využitím napařování. Tato revoluční sušička tedy uživatelům prádlo nejenom usuší, ale zároveň je připraví k okamžitému nošení.

Iron Aid má bohatou programovou výbavu. Dalece přesahuje rozsah programů u tradičních sušiček. Některé využívají napařování k vyhlazení zmačkané látky, k odstranění nepříjemného pachu z oblečení, anebo také k vyžehlení již usušené košile, která je po praní zmačkaná. Zařízení nabízí spotřebitelům také jemný sušicí program vhodný i pro citlivé materiály, jako jsou hedvábí a vlna.  


      

Díky chytrému využití páry nemusí tento nový elektrospotřebič využívat žádné čisticí prostředky, aviváže nebo jakékoliv jiné chemické látky.

Chcete-li se blíže seznámit i s technickými parametry této revoluční sušičky, tak se podívejte na www.electrolux.cz nebo klikněte SEM