Jaro nám klepe na dveře a nezahálí ani společnost PartyLite, která pro období Zima/Jaro 2016 připravila novou řadu skvělých vůní, exkluzivních dekorací a spoustu novinek, které si nelze nezamilovat! A když už je řeč o zamilovanosti, nechte se inspirovat úžasnými novinkami společnosti PartyLite a prožijte svátek zamilovaných ve skvělé společnosti partnera, krásné dekorace a příjemné dlouhotrvající vůně!

Mějte svou vůni vždy po ruce

partyJednou z novinek, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři, je nový inovativní přenosný držáček GoSmart. Díky němu si budete moci vzít vaši oblíbenou vůni, kamkoliv půjdete. Sponka na přichycení vám umožní užívat si jednu ze třinácti skvělých vůni SmartScents, včetně tří nových vůní neutralizujících zápachy Fresh Home - Aloe s mátou, Levandule se santalovým dřevem a Citrusový nektar - v autě, garáži či v šatní skříni.

Stop zápachu z domácích mazlíčků

Čekáte návštěvu a říkáte si, jestli jste dostatečně přebili vůní pach po vašem psím miláčkovi? Nové vůně Fresh Home by PartyLite s patentovanou technologií Neofresh vám zaručí, že se vaším domovem bude prolínat nádherná vůně. Fresh Home vůně obsahuje pouze přírodní esenciální eleje, které eliminují zápachy a zanechávají pouze podmanivou vůni. Vůně Fresh Home jsou navíc k dostání hned ve čtyřech provedeních - aromatické spreje, náhradní náplně Scent Plus, vonné tyčinky SmartScents a svíčky.

 

party

Užijte si svěží restart

Zimní období je vždy náročné pro náš organismus, který tak potřebuje nejen detox, ale i potřebné osvěžení. PartyLite pro vás proto připravila jedinečné energizující vůně vody a svěžího vzduchu. Vyzkoušejte vůni Modrá agáve, Bambusový vánek či Tropické vody! A pokud vám bude vůně přicházejícího jara málo, vydejte se s vůní Vanilka s černým pepřem až na tropický Madagaskar. party

Jaro v plné síle

Ačkoliv se zima ještě pořádně neprobudila, jaro je téměř za dveřmi! Jarní zahrada plná krásně barevných a voňavých květin. Nové vůně Pivoňka, Růžový grep a neodolatelný Venkovský sen. Nechte se probouzet nádhernou vůní rozkvétajících květin.

party

Jahodovému mámení neutečete

Koho by neomámila kolekce Forbidden Fruits? Ovoce tak podmanivé a smyslné, že mu nejde odolat… nyní s novou a ještě provokativnější vůní - Jahodové mámení, to je sladká tečka pro vaše pokušení.

party

Více informací naleznete na našich webových stránkách www.partylite.cz.

Inspirujte se v katalogu Zima/Jaro: http://www.partylite.cz/cz/vyrobky/katalog-zimajaro-2016.html

PartyLite Trading S.A.

PartyLite je světovým lídrem v oblasti přímého prodeje svíček, svícnů, vůní bez plamene a aromalamp, jakož i dekorativních a svátečních doplňků pro dům i zahradu. Zastoupený ve 23 zemích prostřednictvím nezávislých Poradců PartyLite. Dle novin Direct Selling News je společnost PartyLite na 31.místě v žebříčku 100 nejvíce ziskových společností přímého prodeje na světě. Kromě jeho přítomnosti v USA, Kanadě a Mexiku, můžeme exkluzivní výrobky PartyLite nalézt také v 18 Evropských zemí. S vášní pro podnikání a silnou vírou pro inovace, nabízí tato světová jednička každý den nové příležitosti pro jednotlivce, kteří je vyhledávají. PartyLite je členem asociace DAS (Direct Selling Association). A zároveň Evropská asociace přímého prodeje Seldia vybrala PartyLite jako Nejlepší Evropskou společnost přímého prodeje v roce 2014. 

Reklama