Nová dvojice vůní Esprit CELEBRATION je oslavou značky Esprit – jejího původu a filozofie. Tyto dvě vůně jsou zosobněním výjimečné instinktivní lásky vystihující moment, kdy se dva stávají jedním. Jejich spojení je společně s fantazií zdrojem něčeho nového – odlišného. Okouzlující milostný příběh se stává nekonečnou tvůrčí inspirací.

 

CELEBRATION pro ni je jako láska na první pohled…vysoce návyková. Svůdné květinově-ovocně-pižmové akordy, ve kterých se mísí přirozená ženskost a smyslnost, jsou intenzivní jako tlukot srdce. Romantické tóny poupat magnólie, hořkých pomerančových lístků a liči vytvářejí okouzlující přirozenou osobnost. Sametové srdce fialky a svěží divoké růže kombinované s černuchou damašskou mají podobu čarovné smyslnosti. Hřejivé dřevité nóty a hedvábné pižmo v základní nótě dotvářejí okouzlující auru.

 

 

CELEBRATION pro něj je energická vůně, která okamžitě přitáhne pozornost. Ananas a bergamot jí propůjčují jedinečnou záři, která je ještě intenzivnější s chladivými mořskými akordy zosobňujícím přirozenou lehkost a živou svěžest. Srdce tepe oslnivými aromatickými nótami zmrzlé levandule, rozmarýnu a gerania, jenž přidává smyslnou svěží květinovou dimenzi. Tradiční nóty bílého pižma, cedrového dřeva, ambry a tonka bobů vedou vůni do extrémně intenzivní a smyslné sféry.

 

Láska, radost a neuvěřitelná energie jsou vyjádřeny v magnetické dvojici vůní Esprit  CELEBRATION.

 

 

 

Esprit Celebration for Him, EdT, 30 ml

400 Kč / 450 Sk

Esprit Celebration for Him, EdT, 50 ml

500 Kč / 580 Sk

Esprit Celebration for Him, After Shave, 50 ml

390 Kč / 440 Sk

Esprit Celebration for Him, Deo Spray, 75 ml

289 Kč / 329 Sk

Esprit Celebration for Her, EdT, 15 ml

400 Kč / 470 Sk

Esprit Celebration for Her, EdT, 30 ml

600 Kč / 700 Sk

Esprit Celebration for Her, EdT, 50 ml

770 Kč / 880 Sk

Esprit Celebration for Her, Deo Spray, 75 ml

289 Kč / 329 Sk

 

Reklama