• Spanilá jízda startuje v sobotu 24. čevna v 10:30 z Troji
  • Zastávka na Václavském náměstí se očekává po 11:00
  • Připravena bude soutěž zručnosti „Pomalý sprint pro Kapku naděje

vespa2.jpg

Staňte se součástí víkendu plného zábavy a nechte se okouzlit italskými kráskami. PragoVespa #11 pořádaná Vespa Clubem Praha ve spolupráci sVespa Česká republika se bude konat 23. - 25.6. 2023.

Italská elegance, neotřelý design a osobitý styl. To je pouze pár důvodů, proč jsou italské skútry značky Vespa tak oblíbené, a proč si získaly miliony příznivců po celém světě. Vespa totiž není pouze skútr. Je to životní styl. I ostatní skútry své majitele dovezou z bodu A do bodu B, ale pouze Vespavám vykouzlí ten největší úsměv na tváři a zajistí obdiv okolí, a to díky svému osobitému stylu a charismatu. Navíc majitelé italských „vos“ jsou jedna velká rodina.

vespalogo.jpg

Tradiční akce oslavující svobodu
PragoVespa pořádaná Vespa Clubem Praha má tradici již od roku 2011. Letos se odehraje poslední červnový víkend, tedy 23. - 25. června 2023. Vše začne v pátek v pražském HG Sportcentru Troja u Vltavy, a to od 15hodin. Večer jsou na programu hudební vystoupení a nechybí ani tradiční večerní a noční vyjížďky.

V sobotu po vydatné snídani bude následovat zlatý hřeb celého víkendu. V 10:30 všichni nasednou na své Vespy a společně projedou ta nejzajímavější pražská zákoutí. Po návratu do kempu bude na všechny opět čekat akcí nabité odpoledne, včetně výborného jídla, tomboly a dalších koncertů.

Spanilá jízdy se jako každý rok zastaví na Václavském náměstí
Ani ti, kdo Vespu nevlastní, ale přesto by se rádi přišli alespoň podívat, nasát jedinečnou atmosféru a třeba se s účastníky i vyfotit, nepřijdou zkrátka. V rámci spanilé jízdy Prahouje po 11. hodině naplánována zastávka na Václavském náměstí. K vidění bude celá řada zajímavých strojů, od Vesp z 50. a 60. let až po nejnovější kousky. Z řad osobností svou účast potvrdil například David Matásek.

vespa1.jpg

Pomalý sprint pro Kapku naděje
V rámci letošního ročníku je pro účastníky připravena i speciální soutěž zručnosti. Vespa spojila síly s Nadačním fondem Kapka naděje a společně uspořádají závod snázvem „Pomalý sprint pro Kapku naděje“, který začíná vsobotu v15 hodin.

Překvapení nesmí chybět
Pro všechny, kdo by i v neděli prahli po dalším italském dobrodružství, je přichystán další program. V 10:30 se z Troji vyjíždí do obchodního centra Arkády na Pankráci, kde se koná výstava Vespa k příležitosti jejích 77. narozenin. Pro všechny účastníky PragoVespy má navíc pořadatel výstavy přichystané překvapení.

Kdo Vespu zkusí, už nechce jinak
Zájemci o vyzkoušení jednotlivých modelů Vespa, kteří ještě nemají ten svůj před domem, či v garáži, je po celou sezonu k dispozici speciální web www.chciitalku.cz, kde se mohou zaregistrovat na zkušební jízdu u nejbližšího autorizovaného prodejce a příští rok se již přidat mezi plnohodnotné účastníky PragoVespy.

vespa3.jpg

Reklama