Přijďte si ji doplnit na šestý ročník akce FITSTYL AEROBIK MARATON, kterou pořádá časopis FITSTYL a která se koná v rámci dvoudenního Mezinárodního kongresu aerobiku Best of Face Czech.

 

Nesoutěžní FITSTYL AEROBIK MARATON se koná v neděli 22. dubna 2007 v Club hotelu v Praze – Průhonicích. Můžete se těšit na sedm hodin různých forem aerobiku a tance a na sedm úžasných instruktorů - na mistryně světa ve sportovním aerobiku Moniku Krajčovou a Báru Šulcovou, tanečníky Michala Šubra a Brazilce Marcia Slama a kick box si zacvičíte s Honzou Vlasákem a Renátou Kubíkovou. V nové roli se vám představí také instruktor hip hopu Filip Jankovič.

 

Časopis Fitstyl pro vás připravil spoustu exhibičních vystoupení. Směs bojových umění v podání urostlých chlapíků bude doplňovat exhibice sportovní aerobiku pod vedením Martina Duška a exhibice mistryň světa fitness teamů Fitness center Hanky Šulcové. V módní přehlídce se pak můžete inspirovat novými módními trendy na poli sportovního oblečení. Čeká na vás bohatá tombola a hlavně skvělá atmosféru.

 

Vstupné je 490 Kč a v jeho ceně je zahrnuto: kyvadlová doprava ze stanice metra Opatov po celý den, oběd (výběr ze dvou jídel), pitný režim a vstup do sálu, kde bude probíhat Mezinárodní kongresu aerobiku Best of Face Czech /více informací: www.faceczech.cz/

 

Program:

8.00–8.50                   prezence

9.00–9.55                   Monika Krajčová (dance aerobic)

10.05–11.00                Michal Šubr (aerobic dance show)

11.10–12.05                Marcio Slam (samba axé)

12.15–13.10                Honza Vlasák & Renáta Kubíková (aerobic dynamic kick box)

13.10–13.45                přestávka

13.45–14.40                Filip Jankovič (hip hop)

14.50–15.45                Bára Šulcová (dance aerobic)

15.55–16.50                Daniel Müller (body arts)

 

Více informací a přihlášky najdete na www.fitstyl.cz nebo za námi v neděli můžete přijít přímo bez předchozí registrace.

 

Těšíme se na vás!

Reklama