Není to tak dávno, co Britney houpala své fanoušky svou panenskou nevinností. Nakolik jí to lidi baštili, toť otázka. Každopádně jí na sladké cukrbliky příliš neskočil její poslední oficiální přítel, zpěvák kapely Limp Bizkit Fred Durst. Ten kvůli svým citům k plavovlasé hvězdě dokonce riskoval přízeň svého drsňáckého posluchačstva… a ona? Za jeho zády se slézala s jinými. Když byla krátce za sebou přistižena se svým bývalým Justinem Timberlakem a Colinem Farrellem, začalo Fredovi docházet, že něco neklape. A krátce na to dostal na konci ledna kopačky.
Zhrzený a odmrštěný rocker nemohl udělat nic jiného než udělal. Napsal písničku, kde si to s nevěrnicí tak trochu vyříkal. Nikde sice naplno nebylo řečeno, že písnička „Just Drop Dead“ (Prostě chcípni) je o Britney, ale z textu to tak jako tak vyplývá a – jak napsal The Sun - on to koneckonců i připouští. Jedním z nejfrekventovanějších slov textu je „fuck“ a najdou se zde také četná synonyma pro nejstarší ženské řemeslo na světě… Poslechněte si sami volně přeložený úryvek: „Kdo si sakra myslíš, že jsi, děvko? Já si zasloužím víc. Chováš se jak šlapka, tak prostě chcípni.“ Ze svého zklamání se Fred prý vyznal i svým fanouškům na webu kapely, kde označil svět kolem nás za šílený a postěžoval si, že jen málokdo z lidí opravdu ví, co je to čest.
Britney vůbec poslední dobou dává zabrat slzným kanálkům svých blízkých. List The Sun poukazuje například na případ, kdy jeden americký magazín zveřejnil zprávu, že byla něžná blondýnečka viděna v nočním klubu, jak šňupe kokain. To doslova sebralo Britneyinu věřící maminku, ktrá v slzách své dceři telefonovala a dožadovala se pravdy. Zpěvačka sice prohlásila, že jsou to pomluvy, ale kdo jí dneska věří?
Reklama