Mezi zpěvákem Bohušem Matušem (33) a zpěvačkou Míšou Noskovou to pěkně jiskří. Oba se znají už velice dlouho a mnohokrát se potkali i na divadelních prknech. Doposud kolem sebe chodili zcela nevšímavě. Teď se však situace evidentně změnila.
"Zatím jsme jen přátelé, ale...""Vůbec není pravda, že je Bohuš na chlapy," prohlašuje Míša mnohoznačně.
Ona sama za posledních pár let vystřídala už pořádnou řádku partnerů. Dokonce se odmítla provdat za italského šlechtice. Se svým současným přítelem Johnym je už téměř rok. A v tom je možná problém - na Míšu je to moc dlouho.
Na kostýmových zkouškách muzikálu Dracula, který bude mít premiéru 8. února, se od sebe Bohuš Matuš s Míšou Noskovou ani na chvilku nehnuli. Bohuš se dokonce přiznal, že už je zase sám."Nikoho nemám. Kdo by se mnou taky vydržel? Ale jinak sekám dobrotu, žádné pití, žádná tráva. Míša by se mi moc líbila, jenže je asi zadaná," lituje zpěvák.
Zatím prý jsou mezi nimi jen pracovní vztahy, i když čím dál tím užší. Míša s Bohušem také prozrazují, že chystají společný milostný duet.
"Svátek svatého Valentýna ale spolu slavit nebudeme, já jsem už pozval na večeři maminku," prozrazuje své plány Bohuš Matuš.

Reklama