V Evropě, Americe i Asii se vytvořila nová skupina žen. A je stále početnější. V čem je nová? Považuje plastické úpravy a různé chemické vylepšovací prostředky za něco naprosto normálního a ženy jdou z jedné procedury do druhé. Prsa, nos, botox. Prý je to naprosto přirozené, protože dle jedné české „závislačky“ je mozek „příroda“. A mozek vymyslel ty zázračné metody zkrášlování, takže slečna jde prý v souladu s přírodou.

Nic proti plastice, někdy je potřebná, ale všeho s mírou. Poslední výstřelek z Číny je prodlužování nohou. Ano, čtete správně! Čím jste v této zemi vyšší, tím lépe seženete práci a jste více oblíbená. Využívá se k tomu drastická metoda doktora Ilizarova, kdy se vyvrtá velká díra pod kolenem, pilkou se přeřízne kost a po celé délce kosti se nadělají další dírky, kam se natlučou hřeby. Ty upevní kolem nohy ocelovou konstrukci, která nohu, sval, kost a nervy natahuje do délky. Trvá to nejméně půl roku, kdy je pacientka upoutána na lůžko. Bolest a neschopnost pohybu je jasná. Když vstane, může být až o 10 cm vyšší. Dost brutální, že?

Nejnovější světový hit je zvětšování prsních bradavek, které minimálně šest měsíců po aplikaci trčí pod tričkem permanentně. Tento zákrok je prý překvapivě nebolestivý díky tenké jehle, kterou se látka aplikuje. Cena je ovšem hodně vysoká. A perlička u prsních bradavek na závěr. Posledním hitem je nechat si bradavky potetovat. A tak můžete v nabídkových listech salonu spatřit kytičky, hvězdy nebo jiné vzory, které zvýší atraktivitu bradavek...

V Americe se rozšířila epidemie botoxu. Takovým ženám se říká botoxové narkomanky. Není nic nepřirozeného, když si dámy během polední přestávky v práci odskočí na záchod a „šlehnou“ si botox.
Podobnou šílenost jste možná viděly v seriálu „Plastická chirurgie s. r. o.", kde má lékař injekci botoxu stále k dispozici (třeba jako tužku v náprsní kapse) a může ji ďobnout své klientce hned v čekárně.

Ale teď vážně:

Aplikace vydrží přibližně půl roku, poté jsou ženy velmi nervózní, mají panický strach z okolí, protože si najednou připadají staré a ztrácejí sebevědomí. Řešení? Šlehnou si. A závislé jsou čím dál tím mladší ročníky.

Dala byste si prodloužit nohy?
Je přirozené podstupovat jednu plastiku za druhou?
Dovedete si představit, že si v práci „šleháte“ botox?
Myslíte, že taková závislost opravdu existuje?
Znáte někoho, kdo jí propadl?