Jakub D. KočíMilé čtenářky!

Celý den jsme si spolu hráli. Posílali jste mi své příběhy o hraní, psali jsme společně povídku, mohli jste si poměřit síly v Samolodích... já už se pomalu balím k odchodu, je čas sumarizovat.

Předně bych chtěl upozornit, že turnaj v Samolodích probíhá až do 23.00 hodin, takže ještě stále máte šanci vyhrát Sudoku! Výsledek vyhlásím zítra.

Nečekaný dárek!

Právě teď ale udělím jiný dárek, a to čtenářce KUTY za její krásný příspěvek Jak jsem vyzrála na plameňáky, u kterého jsem doslova vyprskl smíchy a šel do kolen. Protože máme turnaj, nechtěl jsem původně dávat dárek za příběhy k tématu, ale tenhle jsem prostě ocenit musel. KUTY tedy získává balíček s kosmetikou Fa a L´Oréal, který se bude líbit nejen jí, ale i jejímu partnerovi.

Jak dopadla anketa?

Také jsem zrovna ukončil anketu, ve které většina z vás rozhodla, že hraní her není jen pro děti (78,6 procent).

A samozřejmě povídka...

Ach, ta nešťastná povídka... celý den jsme ji společně psali a já se vám zcela podřídil v ubíhání děje, jen jsem místy korigoval jazyk a vybíral nejdramatičtější peripetie. Nakonec jsme tak společně dali dohromady nešťastný příběh o jedné domácí vraždě: Rodinné drama.

A to je všechno, co jsem vám chtěl závěrem říct. Mějte se krásně, pište Evě Soukupové příspěvky k tématu: Já vs. technika, držím palce při turnaji Samolodí a zade příští středu při editaci se budu těšit!

Howk.

Reklama