Vypůjčení telefonu může přinést nečekaný výsledek. Své zkušenosti s tím má čtenářka MaVy. A kdo že si ten telefon půjčil?

To už se dozvíte v dalším příspěvku. Moc Vám za něj děkuju, milá MaVy.


Krásné slunečné ráno všem,

mě se nic podobného nikdy nestalo, ale manžel s tím má zkušenost. Zhruba v polovině ledna mu večer kolem deváté hodiny přišla zpráva - jdeš zítra do školy? a jestli jo vezmeš sluchátka? Přišlo mu to podivný a chtěl odpovědět, tak jsem řekla v rámci dobré výchovy napiš, že do školy jdu a sluchátka si vezmu. Zprávy v podobném duchu začali chodit tak jednou za 14 dní, pokaždé odepsal, že do školy jde. Jinak z toho čísla nikdy nic nepřišlo. Až teď v pondělí, a ta zpráva nám konečně objasnila, kdo a hlavně komu píše. Na Silvestra nám syna hlídala neteř a s ní u nás byla i její sestra, ta je trochu mentálně jednoduší, ale lepší se to. No a tahle dívenka má sice telefon, ale je zablokovaný, aby nemohla volat, dovolá se jen na číslo své matky a na mě. V pondělí měla narozeniny a opět přišla zpráva z tohoto čísla s přáním a konečně i oslovením.

Prostě stalo se to, že na Nový rok si neteř zapůjčila bez dovolení manželův telefon a jelikož má vynikající paměť na čísla zavolala si svému kamarádu ze školy, ale neřekla mu z čího telefonu volá. Manžel má neomezený tarif, tak si ničeho nevšiml. Až teď když se podíval v telefonu na historii, tak našel hovor 1. 1. 2013 ráno, kdy všichni spali kromě neteře. Zprávu s přáním jsme jí doručili a chlapci napsali, že tady už jí kontaktovat nemá. Švagrovou jsme upozornili, přemluvili, aby se nezlobila, tak to snad dobře dopadne.

Hezký den MaVy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Zprávy poslané omylem

  • Stalo se vám, že jste poslala zprávu (SMS, mail...) někomu jinému?
  • Dostala jste někdy zprávu určenou jinému?
  • Způsobila jste někdy nějakou zprávou průšvih?
  • Vzniklo z takového omylu něco vtipného nebo výjimečného?
  • Máte nějakou zajímavou historku na toto téma?

Pište, budu se těšit na vaše příspěvky! Jedna z vás získá dárek: čokoládu Milka Pralinés.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je ZPRÁVY OMYLEM.

čok

Reklama