sd
Zdroj foto: Mohito

A je to tu zpět! Konečně! Čas, kdy ze šatníků můžeme, dokonce musíme, vytáhnout kožené či koženkové bundy. Není totiž větší módní stálice, než jen tento svršek. Ten se každoročně s příchodem jara těší obrovské oblíbenosti. Letos vám rozhodně nesmí chybět!

dfs
Zdroj foto: Mohito

Kožené bundy byly výsadou především mužského pohlaví. Vzpomeňte na takového sexuální symboly, jako byl James Dean či Marlon Brando. Charismatičtí rebelové tento svršek s oblibou nosili a jak po nich ženy šílely. Díky bohu postupem času tento módní prvek zamířil i do dámských šatníků. A je dobře, že už několik let se drží v módních výšinách jednotlivých trendů. Vypadají totiž skvěle!

sd
Zdroj foto: www.tamsinlondon.cz

Jsou tyto bundičky jen pro hubené ženy?

Ne! Dovolit si je mohou i ženy krev a mlíko. Ty jen musí myslet na to, aby byla bunda správné velikosti. A vybírat spíše jednoduché a ne moc zdobené.

Jak je nosit?

Vrstvěte! Vezměte si tričko, košili,… přes ně dlouhý pléd, mikinu nebo svetr a bundu. Zapomeňte na stejné délky. Asymetrie různých svršku je právě teď v kurzu.

sd
Zdroj foto: New Yorker

S čím kombinovat

Jedná se o velmi praktický módní kousek. Můžete je vzít opravdu ke všemu. Hodí se jak k romantickému looku, kterému vévodí květiny a něžné tóny, tak i k elegantnímu či rockerskému. Šaty, košile, mikiny, tílka, právě s těmito svršky skvěle kožená bunda koresponduje. Nešlápnete vedle, pokud si ji oblečete i k teplákům. Ano, právě tento styl oblékání je momentálně velmi in.

Tip redakce: Pokud přemýšlíte jakou koženou či koženkovou bundu pořídit, je to jasné - křiváka! To je hit letošního roku.

Čtěte také:

Reklama