Po třicátém roce se zpomaluje metabolismus a udržení váhy je čím dál těžší. Máme pro vás dobrý tip a nabídku krásného dárku!

 

Pozor na věk!

Je vám více než třicet let a je pro vás těžší udržet si svoji původní váhu? Jedním z důvodů této skutečnosti je fakt, že po třicítce se zpomaluje klidový metabolismus, a to jak u žen, tak u mužů.

To znamená, že buňky přeměňují živiny v energii mnohem pomaleji. Pokud tedy budete jíst stejné množství stravy jako před třicátým rokem věku a nezvýšíte svoji fyzickou aktivitu, začne si vaše tělo s nejvyšší pravděpodobností ukládat přebytek živin do tukových zásob. Máme ale pro vás dobrý tip.

 

Supradyn WeightSmart je kompletní multivitamin s přírodním výtažkem ze zeleného čaje, který podporuje metabolismus. Společně s pohybem a vyváženou stravou podpoří vaši snahu o kontrolu zdravé tělesné váhy. Více o vývoji klidového metabolismu najdete na www.supradynws.cz

 Hezký jarní dárek

Pozor!  Pokud si teď koupíte Supradyn WeightSmart (balení 60 tablet), můžete získat jako dárek úžasné jarní tričko, které se vám bude líbit.

 

Doporučené dávkování: 1 tableta denně, možné užívat každý den po celý rok.

Doporučujeme dbát na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Při užívání během těhotenství a v době kojení se poraďte s odborníkem.

Žádejte o informaci ve své lékárně. Nabídka na dárkové balení s tričkem platí do vyčerpání zásob. Celkový počet balení 10 000 ks. Více informací o této nabídce na www.supradynws.cz

Doplněk stravy.

 

Supradyn WeightSmart. Dobrý pro Váš metabolismus. Dobrý pro Váš šatník.


 

 

 

Reklama