Přečetli jste si dnešní erotické jiskření (pokud ne, klikněte ZDE), které nám zaslala Vendulka? Upřímně řečeno – docela jí ten večer závidím. Vy ne? Mě by fakt lákalo si vyzkoušet jen tak v soukromí nějaký super erotický obleček – prohlédnout si, jak na mě vypadá... a pak třeba, možná se v něm producírovat i před manželem ;o)

 

Každopádně ve mně Vendulka vzpudila inspiraci, zvědavost a vyprovokovala mě k tomu, že jsem do vyhledávače (nenápadně v práci) vypsala sex-shop.

Holky, to byste nevěřily, co se v sex-shopech dá nakoupit ;o)))

 

Kožené slipy s dírou na penis, tanga s erekčním proužkem, nebo naprosto šílené masky z latexu! Zkrátka jsem našla věci, nad kterými mi rozum zůstal stát. Nevydržela jsem to a se svým objevem se podělila i s holkama z redakce. Velice netradičně jsme si tak zpestřily naši pracovní dobu ;o)

 

Ale abych byla spravedlivá, našla jsem i pěkné věci, které mi opravdu padly do oka. 

 

 

Tak například tato bílá košilka s krajkou – na spaní ji neberu, ale na provokaci znuděného manžela, si myslím, je jako stvořená.

Cena: 1 940 Kč

 

 

A nebo tenhle korzet + tanga ;o) Tedy nevím nevím, co by to s manželem udělalo, až bych se večer vynořila z koupelny takto oblečená-neoblečená. (Ale vyzkoušet to mě láká!)
Cena: 1 754 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A co říkáte tomuhle body? U výrobku je komentář: Vpředu a vzadu na zavazování. Záda jsou zcela otevřená - pouze tkaničky na zavázání. Tak to partner asi nebude mít moc velikou práci to z nás sundat, co? Ale někdy to vůbec není na škodu ;o)

Cena: 1 132 Kč

 

 

Ale tahle košilka – tak ta se mi opravdu líbí! Že by to bylo tou černou barvou? Možná... každopádně, kdybych ji dostala k narozeninám, rozhodně bych se nezlobila!
Cena: 1 390 Kč

 

Co říkáte na podvazky? Nosíte je? Já měla podvazky naposledy na svatbě ... nevím, proč je nenosím. Přitom vypadají tak žensky, tak sexy ....

A tyhle punčochy, které si můžete pořídit za 145 Kč mi připadají, že mají neobyčejnou kombinaci. Decentní, hezké, sexy....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nalákala jsem vás?

Každopádně vám doporučuji navštívit adresu http://www.virtshop.cz/ Myslím, že budete mít o zábavu na dlouhý čas postaráno. A nezapomeňte stránky ukázat i partnerovi! Ten bude zírat ;o)

 

 

Reklama