Svým příspěvkem k dnešnímu tématu mě čtenářka Oska skutečně pobavila. Myslíte si, že její návrh (níže v textu) je realizovatelný?


Zdravím všechny čtenářky,

když tak pročítám příspěvky k dnešnímu tématu, nedá mi to se nezapojit. :-)

Příliš velké a tlusté penisy jsou v praxi těžko použitelné, pro majitele takových chobotů je to vlastně trest, protože většinou nemají „kam s ním“. Neznám příliš mnoho žen, které by hýkaly blahem nad třiceticentimetrovým klackem. Ostatní chlapi jim ho sice závidí (zbytečně), ale ženy se ho obávají (oprávněně).

Osobně se domnívám, že na velikosti nezáleží, protože s každou se dá něco udělat. Pokud muž není spokojen s velikostí svého nádobíčka nebo některá žena není spokojena s velikostí penisu svého partnera, mají na výběr několik možností. V dnešní době medicína kráčí mílovými kroky, ba přímo letí, tudíž není nic nemožné. Malý penis se dá prodloužit, velký penis se dá zkrátit (i když to možná malinko bolí) do požadované velikosti. V rámci úsporných opatření by se dokonce dalo uvažovat o tom, že materiál, který zbyde po odstranění velkého penisu, je možno použít u dalšího pacienta k prodloužení penisu malého. Celý zákrok bude samozřejmě hrazen zdravotní pojišťovnou, neboť se v tomto případě jedná o odstranění psychického traumatu pacienta. Po zákroku zbývá vydržet několikadenní rekonvalescenci a můžete na to vlítnout:-))

Sexu zdar!

Oska

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus

Reklama