Nejen v létě je třeba chránit pleť před slunečními paprsky, ale i v období jara se musíme o pleť starat tím, že ji před slabším sluníčkem dostatečně chráníme vhodnými přípravky.

Stárnutí pokožky není způsobeno pouze biologickou cestou, ale i dalšími vlivy – např. stresem, špatnou životosprávou, ale také nedostatečnou ochranou před UV zářením, kdy dochází k tzv. „fotoagingu“, tedy stárnutí pleti způsobené světlem. Každý den je pokožka vystavována zejména UVA záření, které na pleť působí, i když je oblačné počasí a zdá se, že slunce nesvítí, ale chráněni nejsme ani dokonce ani za sklem. UVA záření totiž působí i přes okna, a to ať už doma, v kanceláři a nebo v autě.

A právě UVA záření je hlavní příčinou stárnutí pokožky, kdy se kolagenová a elastinová vlákna rozpadají. Kůže reaguje na slunce a světlo tím, že zhrubne, je opotřebovanější a často se na ní objevují pigmentové skvrny. Aby k těmto jevům nedocházelo, je třeba chránit pokožku silným ochranným filtrem, a používat denní krémy s vysokým SPF. Proto byl vyvinut a připraven Duo-aktivní krém SPF 15 a Trio-aktivní krém SPF 30, které výrazně zlepšují stav vrchních vrstev kůže. V případě, že už máte svůj oblíbený krém a nechcete jej měnit, ale zároveň chcete chránit pleť proti UV záření, nezoufejte, stačí Váš oblíbený denní krém překrýt Duo-aktivní krém SPF 15 nebo Trio-aktivní krém SPF 30 a ochrana bude dostatečná.

RyorDuo-aktivní krém SPF 15 

Polomastný denní krém s obsahem kys. hyaluronové, extraktem z mořských řas,

bambuckým máslem a vitaminem E.Kromě ochrany pokožky je zajištěna I hydratace.

  • vysoký stupeň ochrany pleti – SPF 15
  • zpomaluje rozpad kolagenu v pleti způsobený vlivem UV záření
  • pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti

Trio-aktivní krém SPF 30

RyorPolomastný denní krém s obsahem kys. hyaluronové, extraktem z mořských řas,

bambuckým máslem a vitaminem E. Kromě ochrany pokožky je zajištěna I hydratace.

  • vysoký stupeň ochrany pleti – SPF 15
  • zpomaluje rozpad kolagenu v pleti způsobený vlivem UV záření
  • pro všechny věkové kategorie a všechny typy pleti

www.ryor.cz

 

Zapojte se do soutěže a získejte produkty Ryor.

Soutěž najdete ZDE.

Reklama