Moje první dítě je na světě skoro devět měsíců. Těhotenství i porod proběhly v naprosté pohodičce. Na malou jsme se moc těšili a užívali si rostoucího bříška.

Teda až na konec dévátého měsíce,kdy jsem se trochu obávala porodu,ale už jsem to chtěla mít za sebou.Porod proběhl v pořádku,manžel neomdlel a děťátko se mělo čile k světu .Sestřička naší malou nazvala májovým koťátkem. V porodnici jsme zůstali o něco déle,jelikož nás potrápila žloutenka,tak maličká musela pod světlo.

Doma jsme to zvládali celkem dobře až na jednu příhodu s prdíky,kdy nic nezabíralo a já totálně vyčerpaná "padla za vlast". Tak manžel vytáhl kočárek a uspával malou v obýváku. Seděl u stolu se zavřenými oči a houpal kočárkem. Povedlo se, malá usla :)

Od té doby klídek,malá nám spí celou noc,je moc hodná. Jjejí řechtání a žvatlání je boží, i slzička ukápne. Dělá nám velkou radost. Máme hodnou holčičku,co na nás dělá ksichtíčky. Posílám fotečky "ksichtíčků"

Hezký den JDDina

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

smíšek

smíšek2

Veselé dítko!!! :):)

Pište mi své zážitky a dojmy z narození prvního dítěte, co to pro vás znamenalo, jak jste se cítila, jak vám bylo, kolik vám bylo, jak jste všechno zvládala, nezvládala, jak na to dnes vzpomínáte.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: První dítě.

Vaše příspěvky budeme zveřejňovat a jedna z vás získá hezkou výhru, sadu čtyř hrnečků. 

hrnečky

 

Reklama