Stres, spěch, nekonečná řada povinností… To je úděl většiny nás – žen. Pečujeme o své děti, manžele, domácnost, často i o své rodiče v seniorském věku, chodíme do práce a ten rozjetý kolotoč se ne a ne zastavit.

Přesto bychom se měly alespoň jednou za čas zklidnit, zahodit všechny starosti alespoň na chvíli za hlavu a nechat někoho jiného, aby pečoval zase o nás. Zasloužíme si to.

Jednou z možností, jak se krásně uvolnit, zklidnit a načerpat nové síly může být třeba masáž.

A když už, tak už. Co vyzkoušet masáž skutečně královskou?

Věřte nebo ne, ale i to je u nás v dnešní době možné.

Paní BRA Mooryati Soedibyo S.S., M.Hum pochází z ostrova Jáva v Indonésii. Jako princezna vyrůstala v Sukartském královském paláci a odhalila roušku tajemství jávské královské péče v Taman Sari Královských koupelích a salónech, a tím umožnila vychutnat požitky každému, kdo chce udržovat a pečovat o své tělo, zdraví, krásu a mladost.

Vlastní královský život a péče, které zažila v královském paláci, jsou nyní přístupné pro všechny, kteří chtějí nechat odpočinout unaveným svalům a mysli, relaxací se zbavit stresujících myšlenek a dosáhnout psychické rovnováhy.

To je ještě znásobeno používáním přírodní kosmetiky pro zdraví a péči o krásu. Paní BRA Mooryati Soedibyo S.S., M.Hum se od své babičky naučila, jak jisté byliny přenášejí obnovující sílu na ty, kteří je užívají. Jednalo se klasický tradiční typ vědomostí, který byl dlouhodobě znám jenom příslušníkům královské aristokracie.

V nově otevřeném salonu Java Princess, které je první nejen v České republice, ale i v celé Evropě, si tuto blahodárnou péči můžete dopřát i vy.

Přivítá vás nádherný interiér, který je založen na architektuře a designu Jávské kultury. Pečovat o vás budou indonéské terapeutky a masérky, které jsou nejen velice milé, ale hlavně zkušené a zručné.

V salónu Java Princess můžete zažít třeba osvěžující a povzbuzující masáž stejně jako aromaterapeutické procedury na obličej, tělo, ruce či nohy, vyzkoušet čištění pleti, bahenní masku na tělo anebo jinou královskou proceduru pro relaxaci a znovuobjevení energie. Java Princess vám nabízí nespočet možností, záleží jen na vás, jakou proceduru si vyberete.

V každém případě ale budete jako v bavlnce. K masážím slouží speciální masážní stoly s citem začleněné mezi dřevěný nábytek a pokryté indonéským hedvábím. V nádherném prostředí plném vůně a laskavosti se alespoň na chvíli  budete cítit jako skutečná princezna.

Zakoupit si zde můžete i přírodní kosmetiku Mustika Ratu, která vychází ze staletí ověřených receptur a kterou používaly princezny z královské rodiny „Surakarta“ při péči o své tělo.

Po návštěvě salónu se budete cítit opravdu skvěle. Odpočinutá, zklidněná…

Dejte svému manželovi tip na netradiční dárek pro vás. :o))

 

Pokud jsme vás nalákali a chtěli byste získat ještě více informací o masážích a přírodní kosmetice, klikněte na:

 

www.javaprincess.cz

www.mustikaratu.cz

 

 

 

Reklama