Fernet Stock Citrus neboli Jasoň je druhou nejpopulárnější lihovinou v České republice. První místo patří samozřejmě výjimečně hořkému Fernetu Stock. Citrus není jen synonymem originální a nenapodobitelné chuti, ale i neodolatelným společníkem, kterého vždy najdete tam, kde je zábava. Fernet Stock Citrus dokázal zdánlivě nemožné. Skloubil hořkou fernetovou chuť bylinek s přírodními citrusovými aromaty a tato originální kombinace se stala hitem číslo jedna.

Fernet Stock Citrus si ze svého staršího bratra – výjimečně hořkého Fernetu Stock - vzal to nejlepší, tradiční recepturu. Neopakovatelná kombinace 14 bylinek z celého světa, nejjemnějšího lihu, kvalitní vody a karamelového kuléru je však navíc doplněna naprosto přírodními aromaty citrusových plodů nejvyšší kvality. Speciální citrusové aroma vzniká při „tanci“ toho nejlepšího ovoce z Brazílie, Izraele či Floridy v lihu. Přes pečlivě vybrané části citrusových plodů protéká líh, který postupně nabírá chuť a vůni. Část aromatu se navíc získává přímo destilací lihu, v němž je ovoce naloženo. Jižanské přírodní rytmy tak dodávají Fernetu Stock Citrus přitažlivost, jíž nelze odolat. Výsledek? Jedinečná chuť, která je zárukou nejlepší zábavy! A nezapomeňte! Nejlepší jízdu s Fernetem Stock Citrus zažijete na ledu!

Fernet Stock Citrus je spojencem dobré muziky a tance. Proto se bez něj nemohou obejít velkolepé hudební a taneční show, koncerty a všechny další akce, kde lze řádit v nespoutaných rytmech. Citrus je vždy aktuální a jeho nejnovější divočiny můžete on-line sledovat na www.citrus.stock.cz.

Žhavou novinkou na webu je zábavná hra Fernet Stock Citrus metaná. Hlavním cílem hry je „doklouzat“ s určeným počtem panáků Fernetu Stock Citrus po barovém pultu co možná nejblíže středu terče. Měří se samozřejmě i čas. Nejlepší soutěžící získávají každý týden originální tašku plnou Fernetu a ti skutečně nejúspěšnější postupují do „Síně slávy“, z níž koncem srpna vzejde absolutní vítěz soutěže. Zahrajte si hru na www.citrus.stock.cz.

Na stránkách www.cistrus.stock.cz najdete také wallpapers, screensavers, recepty na míchané LSD nápoje a tipy na nejbáječnější koncerty, party a další akce nebo užitečné rady, jak úspěšně proplout nástrahami nočního života.

Fernet Stock Citrus prostě miluje společnost. Dobře vychází s okolím, takže jej můžete kombinovat s nejrůznějšími ingrediencemi. Jednoduchý, ale lahodný koktejl nese podle svého složení příznačný název „Štrůdl“. Vezměte 4 cl Fernetu Stock Citrus a nalijte jej na kostky ledu do vyšší sklenice. Doplňte 12 cl jablečného džusu a zasypte skořicí nebo vložte přímo celé kousky skořicové kůry.

Na zdraví!

Reklama