Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Čtenářka s nickem TTT má v tom jasno, alespoň podle počátečních vět, ale zkuste číst dál a uvidíte

Lepší šatit nebo živit? Lepší si platit antikoncepci a používat kondom. Nejlépe dvojitej.

Být tak chytrá tenkrát, nemusela bych si ráno kontrolovat prsty u nohou, jestli mi je někdo v noci z hladu neohlodal. Jasně, že lepší šatit.

Mám spoustu známých, kterým přebývají hory hadříků po odrostlých dětech. I přes baby boom jsme v okolí zřejmě jediná rodina, které se to může dát. Takže nám to nosí. Dětem sice pravidelně vyprávím o chudácích dětech, co nikdy neviděly DVD natož aby měly pět zimních bund a riflí celou skříň, ale nic naplat. Má jediná dcera, mé naděje, geny, budoucnost, dědička náušnic by nejraději chodila celý den v teplákách a tričku. Převlékne se teprve pod pohrůžkou fyzického násilí a poté, co jí ukážu všechny fleky od omáček, zubní pasty, jogurtu a inkoustu jako důvod k odevzdání trika do pračky.

Synům je to šumák, ale tam s tím trochu počítám. Navíc ten prostřední může být rád, že nějaké kalhoty vůbec má. Při jeho rozměrech a tvaru je těžké sehnat něco, co by dostal v pořádku přes zadek a neškrtilo by to v pase. Co před něj položíme, sní. Co před něj nepoložíme, najde a sní. Na jeho obranu musím říct, že jí zeleninu i ovoce a přísahám, že jsem ho viděla i nejíst. Co naplat. Kdo neviděl ta světýlka v jeho očích, když zjistil, že peču maso, nepochopí.

Celé své útlé bezdětné mládí jsem se nad stránkami ženských časopisů připravovala odolávat situacím při loudění značkových hadříků, drahých botiček, hodinek, co má kamarádka a hraček, co mají všichni jen on ne. Zatím stojím jak pana před zástupem námořníků a snažím se krotit loudění šunky, řízku ve všední den, chlebíčku navíc a vysvětluji, proč nebudeme jíst dort hned za česnekovou jednohubkou.

Junior je má radost. Na dopoledne mu stačí hrozen vína. A to na hraní i na jídlo. S oblečením mi starosti nedělá. Podle určitých náznaků to vypadá, že ještě jednou donosí lodičky na podpatku po mně. A to měl tatínek takovou radost, že má druhého syna....

Lepší šatit? Ten otazník bych si vyprosila!

TTT

Nechcete snad náhodou naznačit, že v něm dřímá skrytý transvestita?

Jak se díváte na oblékání svých dětí vy, milé ženy-in? Představovala jste si to jinak? Těšila jste se jako TTT, že si budete strojit holčičku, zatímco ona má raději tepláky? A co váš syn, či synové? Je jim jedno, co mají na sobě, hlavně, že mají plné žaludky? Shodnete se ve vkusu se svými dětmi? Vybíráte jim oblečení samy, nebo si na to netroufnete?

Napište nám, zda je u vás lepší děti šatit, nebo živit. Humorná nadsázka se cení, ale není podmínkou

Naši adresu, kam můžete posílat své příspěvky, jistě znáte.

Ale pro jistotu:redakce@zena-in.cz

 

Reklama