Čtenářka s nickem átéčko se nám svěřila se svým nádherným trapasem, který dokonce řešila Městská policie. Ne že by budila veřejné pohoršení, ale stejně se hanbou propadala. Přečtěte si její vtipný příspěvek na dnešní téma.

Docela dobrý trapas. Stalo se to nějak po revoluci. Šla jsem ke kamarádce. Přes celé město, pěšky, protože mi bylo fajn. Měla jsem na sobě novou koženou minisukni, lodičky. Byl krásný den. A když si na sebe vezmu něco hezkého, tak si pod to obleču i nové prádlo, a punčochy s krajkovým lemem, že?

Tak si tak vykračuji, prošla jsem naší ulicí, náměstím a pak ještě přes další dvě ulice, když v tom slyším za sebou: „slečno, haló, slečno“... 

A přestože jsem slečnou nebyla, otočila jsem se. Přes ulici stáli kluci z Městské policie a smáli se na mě. To jsem si ještě  myslela, že se usmívají na mě. V tom se jeden přes ulici za mnou rozběhl. Postavil se za mě a řekl: „ Dovolíte? Zapnu vám to...“ Došlo mi, že na kožené minisukni je docela dlouhý zip.

A ten mladý strážník se snažil zapnout ho. V duchu už jsem se dávno propadla asi 20 metrů pod zem. Krásný den byl úplně v háji. Přesto jsem nahlas poděkovala a dodala :“...tak a teď vím, nač máme Městskou policii.“ Usmáli jsme se na sebe a já pokračovala, už méně slavnostně ke kamarádce.

Tam jsem se hned postavila před zrcadlo a se strachem, co uvidím, jsem koukala na to, co vidělo půl města. Jasně, že byly vidět úplně celé kalhotky. Muselo to zářit, jak jsem se nesla.  

Kamarádka dostala záchvat smíchu. takový, že jsem se smála s ní. Smály jsme se, až nám tekly slzy, a nemohly jsme přestat.

átéčko

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Moc roztomilý trapas. Zvláště když si člověk myslí, že je za hvězdu. To pak dostane ještě větší pecku. Zkrátka, pýcha předchází pád

Také se přidáte, milé ženy-in? Stalo se vám něco podobného? Zažila jste nějaký oděvní trapas, že jste se styděla až do morku kostí? Jak jste z toho vybruslila? Styděla jste se někdy za oblečení druhých?

Napište nám na:

redakce@zena-in.cz

Reklama