Bohužel na dovolené či na prázdninách se neztrácí jen hmatatelné věci. Smutný příspěvek přišel od čtenářky s nickem jarpejska.

Dobrý den, milé ženy in,
vzpomněla jsem si na šílenou a smutnou  historku jedné paní, co se mnou ležela v nemocnici, když jsem byla na operaci s uchem.

Bylo jí 50 let a jako vždy se ženské začnou bavit o všem možném a my se dostaly k tématu sourozenců a dětí. 

Tato paní měla bratra a on děti, později měl 3 vnoučata a ta jezdila k dědečkovi na prázdniny, my jezdíme na dovču a děti na prázdniny. Dědeček bydlel ve vesnici obklopené lesy a byl tam i velký rybník. Vždycky dojeli všichni tři a babička s dědou je milovali a s láskou se o ně starali. Jednou si vzal děda vnoučata k rybníku a šli se vykoupat. Děda vzal plovací kruhy a děcka si koupání s ním užívali. Ale když pak seděli prý na dece,tak ten jeden chlapec, měl 6 let, šel ke břehu rybníka, děda se otočil pro něco do tašky,asi pro svačinu dětem a jak se otočil, uviděl kluka, jak vkročil trochu dál do vody,voda mu byla nad kolena a jak udělal krok, byla tam prohlubeň, což ani netušili,protože chodili do vody jinudy a kluk zmizel pod hladinou.

O kousek dál prý seděli kluci,a jeden tam hned skočil,chvilku hledal,vytáhl ho a jak se vynořili hodil ho do trávy hned u vody. Naneštěstí mezi tou trávou bylo kamení a on ho hodil na jeden ostrý kámen a chlapec si rozbil hlavu a roztříštil lebku, na což zemřel, Prý by ho jinak zachránili a shodou okolností to dopadlo tragicky.

Neumím si představit ,co prožívali rodiče, a hlavně babi s dědou, když na prázdninách, kam děti jezdívali k milovaným prarodičům, ztratili syna.

jarpejska

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

Tak k tomu myslím ani není co dodat. Neštěstí, osud? Obojí? O takových ztrátách bych snad ani raději nechtěla číst.
Ale děkuji, že jste napsala.
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Co cenného jste kdy ztratila na dovolené?

  • Jak jste se se ztrátou vyrovnala?
  • Přišla jste na ni až doma, nebo už během dovolené?

Více nápovědní bodů není potřeba, téma je jasné.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás čeká pěkný dárek, který si může vzít na dovolenou, ale neztratit, byla by to škoda: parfém od Avonu / Little gold dress.

parf

Reklama