Oživte šedé ulice a předejte svému okolí trochu jarního optimismu pestrými a originálními doplňky. Nemusíte se nutně oblékat do reflexních barev a vypadat jako chodící zvýrazňovač. Stačí svůj outfit ozvláštnit jediným zábavným doplňkem a o pozornost máte postaráno. Jen málokomu totiž z klopy leze brouk tesařík nebo se mu okolo krku obtáčejí hadi. Inspiraci hledejte na Fler.cz.

Cvrlikají si o létě

www.fler.cz

Cvrlikající ptáci prý přivolávají jaro. Fešák od iloveyou jarem doslova hraje. Růžový kabátek a kameny Swarovski se možná neodvážíte vzít na sebe vy, on ale ano, díky tomu budou moci vaše outfity moci hrát barvami jara.
Vrabeček Ondra. Značka: iloveyou, 299 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/vrabecek-ondra-2434110

Omotáte si ho kolem... krku

www.fler.cz

Nákrčník, šála, náhrdelník...? Záleží na vaší fantazii a osobním stylu. Užitečný módní doplněk skvěle oživí jednoduchý svetr nebo kabátek, použít ho můžete i jako korále k letním šatům nebo tričku. V každém případě s Decoltem zaujmete okolí, to si můžete být jisti.
Decolt nákrčník barevný. Značka: LaPilou, 360 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/decolt-nakrcnik-barevny-2360436

Nech brouka zářit

Kdyby takhle vypadali všichni brouci, nebylo by proč se jich bát. Brože hmyzáci od kudličky totiž vypadají, jako kdyby snědli duhu. Září všemi barvami (někteří i v noci) a osvěží tak každý outfit anebo třeba okoukanou kabelku.
Brož hmyzanda duhovka. Značka: kudlička, 250 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/broz-hmyzanda-duhovka-2490394

Náramkové gumičky

www.fler.cz

Když už jsme u barevných doplňků, nemůžeme vynechat gumičky. Ale ne ty do vlasů, ty náramkové! Že nevíte, co jsou to náramkové gumičky? Pak nakoukněte k denias a pochopíte.
Náramek barevný pruhovaný. Značka: Denias, 355 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/naramek-barevny-pruhovany-1837515

Jaro bublá barvami

www.fler.cz

Bublinky je jméno nové kolekce Vuchu.style, kterou si užijí všichni, kdo se nebojí trochy extravagance a velké spousty barev. S těmito náušnicemi máte jistotu, že se vám nikdo nebude dívat jinam než na uši...
Náušnice - miluj bublinky. Značka: Vuchu.style, 195 Kč, http://www.fler.cz/zbozi/nausnice-miluj-bublinky-2470393

O Fler.cz

Virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky - šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Server Fler se stal po třech letech provozu centrem uměleckého internetového dění v s návštěvností až 80.000 návštěvníků denně a obratem 150 miliónů korun ročně. Za rok 2011 byl přes Fler.cz prodán více než 1 milion výrobků, uměleckých děl, módy a designu.
Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Na Fleru najdou uživatelé mimo komfortních prodejních funkcí (přehled objednávek, fakturační, poptávkový, reklamní systém apod.) také komunitní prostředí s rozvinutými službami sociální sítí (diskuse, kluby, kreativní televizi, systém oblíbenců apod.)

Reklama