Kytičky,ty mám moc ráda!

I když sem holka z činžáku ,nikdy jsem nezahradničila a až na starý kolena se k zemi dostala. Na podzim to budou 3 roky ,co jsme si pořídili domek se zahradou. Už hned v tom říjnu bylo na zahradě kytek. Ale nejkrásnější bylo to první jaro! To bylo úžasný! Když sem nevěděla ,kde co bude a když se to vše začalo klubat! Jen kdo má rád kytky,tak pochopí moje nadšení! Ty lidi ,co tu bydleli před náma museli mít kytky hodně rádi. Na jaře to začne sněženkami,ani nevím ,zda sem před tim viděla sněženky. A těch fialek co tu máme!

g

Narcisy,Tulipány,Modřence,Petrklíče,Krokusy,..A pak v květnu a červnu! Počítala jsem s vnučkou, jen tak z hlavy, kolik asi druhů kytek nám tu roste a určitě na 40 druhů!

Toto je loňský červen

s

Letos to chci "zdokumentovat" Ani neznám všech názvy. Každé ráno se jdu projít se psem a pak jdem na zahradu a koukám ,co mi kde kvete, co se klube. Je to úžasný, jakým fofrem teď na jaře vše roste. Zatím mě rozkvetly sněženky, bledule, krokusy, plicníky, laďonky, fialky, zlatý déšť, čemeřice. Už se chystají tulipány,hyacinty,. a vše to raší ,jak o závod. Hlavně ať nám to nic nesežere, ať máme krásnou zahrádku!

Všechny zahradnice zdraví amatérka denkas

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Amatérko denkas, tvoje zahrádka je úžasná, zvlášť to letošní jaro musíš vnímat každým pórem těla. Je to radost vidět tolik kytiček. Simona

Jak vypadá vaše zahrádka? Co už vám vykvetlo? Co jste zasadily? Na co jste pyšné? Těšíme se na vaše příspěvky na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama