Čištění pleti je klíčem k úspěchu
620f62668f283obrazek.jpgZbavit pleť nečistot ráno i večer, to už dnes většina žen naštěstí považuje za nutnou každodenní rutinu. Zejména v ranním shonu ale oceníte produkt, díky němuž pleť vyčistíte důkladně i za pár vteřin. Na rozdíl od jiných micelárních vod ENDOCARE Micellar Aqua Solution pleť nevysuší, naopak jí dopřeje potřebnou hydrataci. Navíc nechá v klidu i velmi citlivé oči a radovat se z ní budete i v případě, že nosíte kontaktní čočky. Můžete si ji pořídit v cestovním balení (100 ml), které využijete na letní dovolenou a pronesete ho i na palubu letadla, nebo rovnou ve velké variantě na doma (400 ml).

620f627fdef17obrazek.jpgDo krásy se vyloupnete díky peelingu
Zařadit peeling do detoxu pleti? Váš jasný trumf! Letošní jaro zkuste hloubkovou očistu pleti pomocí profesionálního peelingu NEOSTRATA Smooth Surface Glycolic Peel Peds. Jak s ním pracovat? Celý obsah lahvičky jednoduše přelijte do kelímku s vatovými tamponky (součást balení), a pak už vesele peelingujte. Balení obsahuje 36 kúr, a tak doporučujeme udělat foto před a po, ať se můžete přesvědčit o efektu. Peelingem podpoříte přirozenou obnovu pokožky, sjednotíte odstín pleti, prozáříte ji, vyhladíte z ní drobné linky a dokonce tak zjemníte hluboké vrásky. Amen.

620f629674344obrazek.jpgNepodceňte první jarní slunce
Mít sluneční paprsky pod kontrolou se vám s příchodem jara natuty vyplatí. U sluneční dermokosmetiky HELIOCARE – jedničky ve Španělsku, jejíž tváří je i špičkový tenista Rafael Nadal – můžete vybírat z nezabarvených variant opalovacích krémů, mlék, sprejů či gelů, ale také z těch jemně tónovaných nebo dokonce z make-upů s obsahem SPF 50. Pokud chcete tvář barevně sjednotit a nepotřebujete na ní maskovat žádné větší katastrofy, vystačíte si s jemně tónovanou variantou lehkého gelu HELIOCARE 360 Gel Oil-Free v odstínu Pearl, Beige nebo Bronze. Nezanášejí póry, přitom krásně kryjí drobné nedokonalosti, sjednocují i zmatňují pleť a především ji chrání před komplexním spektrem slunečního záření. Díky obsahu přírodních antioxidantů a vitaminů pleť ještě vyživí zevnitř. Skvělá volba.

620f62a70d49aobrazek.jpgI vlasy potřebují doping
Pokud chcete mít jarní očistu kompletní, určitě byste neměla zapomínat ani na vlasy. I ty si totiž po dlouhé zimě zaslouží pořádnou vzpruhu. Následující dny proto zařaďte do svého jídelníčku vitaminové kapsle IRALTONE AGA capsules, které podpoří růst vlasů, stejně jako jejich pevnost, lesk a vitalitu, plus zabrání nadměrnému vypadávání. V jejich složení najdete dýňový olej, vitaminy skupiny B, vitamin C i E, nejdůležitější minerály pro vlasy (zinek, měď a selen), které chrání vlasové cibulky před oxidačním poškozením. V balení je 60 kapslí, užívá se jedna tobolka denně.