Pattex

I když je venku ještě občas ošklivo a chladno, kalendář nám zvěstuje jaro. Jaro je krásné období, tráva vymění svůj zašedlý kabátek po zimě a oblékne se do svěží zelené. Kvítky na stromech začnou pučet, zahrádky Pattexrozkvetou barvami. Příroda se probouzí k životu.

 

Venku to sice ještě nevypadá, ale jaro je již za dveřmi. Většina z nás se těší na svěží vánek, teplé sluneční paprsky a rozkvétající přírodu. My lidé jsme ovšem dost nedočkaví a někdy se snažíme předběhnout čas a přírodu. Ani my jsme se tentokrát neudrželi a vytvořili jsme si jaro u nás doma.

Mezi dětskými hračkami snadno naleznete malé dřevěné postavičky, nebo jich několik kupte v obchodě. Můžete vybrat například zajíčka, ovečku či slepičku, aby vše mělo nádech jara. Vezměte si k ruce pomocníka – tavnou pistoli Pattex, kterou přilepíte jednotlivá zvířátka na malé špachtle nebo špejle. Vždy nanášejte lepidlo na postavičku zvířátka. Tavná pistole Pattex vám umožní nanést lepidlo čistě bez roztékání. Hrot pistole je chráněn, a tak umožňuje bezpečnější práci s pistolí. Jednotlivé postavičky přilepte ke špejlím, které podle potřeby zkraťte a zapíchněte je do truhlíku. Nakonec můžete přidat malou stužku okolo truhlíku a je hotovo. Uvidíte, že tento drobný truhlík udělá radost nejen vám, ale i vašim dětem, když mezi kytičkami naleznou malá dřevěná zvířátka.

Pattex

Užijte si jaro po svém.

Více na www.pattex.cz.

Reklama