V novém zámku v Ratboři se dnes nachází elegantní retro-hotel s vyhlášenou restaurací. Vilu navrhl slavný český architekt Jan Kotěra v letech 1911–1913 pro vlastníky místního cukrovaru. Přijměte naše pozvání na akce, které se v Chateau Kotěra zjara chystají...

kotera

11. a 12.4. Titanic na zámku

V půlce dubna, k výročí potopení Titanicu (14. 4.), budeme vařit na zámku výběr z menu, které se podávalo k večeři v první třídě tohoto slavného plavidla. 7 lahodných chodů se bude servírovat s vybranými víny – máte jedinečnou příležitost ochutnat například consommé Olga, pošírovaného lososa s Mousseline omáčkou, filet mignons Lili, salát ze zeleného chřestu s Champagne šafranovou omáčkou, nebo další lahůdky.

K jídlu bude hrát živá hudba stejný repertoár, který hrála legendární kapela na Titanicu.

tit

19.4. - 21.4. Velikonoce na zámku

Velikonoce jsou u nás plné zábavy pro celou rodinu. Kromě výtečného jarního menu jsme připravili celodenní program pro děti. Můžou si pohladit ochočená zvířátka, vyrobit si kraslice, velikonoční výzdobu a další výrobky v dětských dílničkách. Velikonoční menu naleznete na našich stránkách po 7.4. Protože si zakládáme na čerstvých a sezónních surovinách, budeme ho dotvářet podle aktuální nabídky našich dodavatelů.

kotera1

17. května – Thajské menu na zámku

Ve spolupráci s vynikající thajskou restaurací Noi jsme pro naše hosty pripravili degustační thajské menu. Do naší kuchyně pustíme thajské kuchaře a do masérny thajské masérky. Šéfkuchařka restaurace NOI Nathaya Kaewphoopha pochází z Bangkoku a je nositelkou první ceny z Festivalu thajského jídla v Praze v roce 2012. Pochutnat si u nás můžete například na smažených plackách z krevet, thajské zelené papayi, mletém mase z kachny se zelenými fazolkami nebo hovězím mase s ústřičnou omáčkou.   

kot                      kot2

Červen – Pirátský den na zámku

Tento den bude věnován celý dětem. V zámeckém parku bude připravená dobrodružná pirátská cesta, děti si budou hrát a splňovat úkoly a získáné “penízky” si pak budou moci vyměnit za dárky v našem dětském obchůdku. Věnovat se jim budou také šermíři z Kolína a den zakončíme dětskou diskotékou. Pro rodiče bude připravené občerstvení v zahradě a lahodné menu v zámecké restauraci.

HOTEL CHATEAU KOTĚRA

V novém zámku v Ratboři se dnes nachází elegantní retro-hotel s vyhlášenou restaurací. Vilu navrhl slavný český architekt Jan Kotěra v letech 1911–1913 pro vlastníky místního cukrovaru. V hotelu si můžete vybrat z 19 pokojů v zámecké budově, které jsme zařídili kubistickým a modernistickým nábytkem, nebo z některého z moderně zařízených pokojů v oranžérii. Naše kuchyně “s nádechem jihu” nabízí každé dva měsíce nové speciality, které pečlivě vyberáme podle sezóny a chutí našich hostů. Kolem zámku se nachází anglický park a děti se zabaví v dětském koutku, nebo na některé z akcí, které pro ně pravidelně připravujeme. “Nejdůležitější pro nás je udržet příjemnou atmosféru hotelu a výbornou kuchyni, proto si pečlivě vybíráme náš personál. Chceme, aby náš hotel byl místem, kam se budete rádi a často vracet”, říká majitel hotelu Robert Chejn.

Více inspirace najdete na stránkách www.hotelkotera.cz

Reklama