Končí zima, přicházejí první jarní dny a příroda se probouzí. Doléhá na nás jarní únava, jsme unavení, zima nám dala zabrat. Jak s únavou bojovat? Nejlépe sluncem a odpočinkem. Sluníčko je ale v našich podmínkách ještě často za mraky, a pokud vysvitne, jeho paprsky jsou ještě studené. Kam za ním vyrazit? Do nejbližší exotiky - na námi oblíbené Kanárské ostrovy!

canary

Odborníci tvrdí, že dle výzkumů tělo potřebuje po dlouhých zimních měsících slunce, dobrou náladu, hodně světla. Na konci zimy nás přepadají stavy malátnosti, únavy, tělo potřebuje odpočinek a novou energii. Nejlepším lékem na jarní únavu je dovolená u moře. Pokud patříte mezi ty, kdo si může na jaře vzít dovolenou a odjet za teplem, rozhodně vyzkoušejte Kanárské ostrovy. Moře sice není ještě tolik teplé jako v létě, ale na ostrovech je příjemných 25 stupňů a slunečno. Žádné tropické deště a zatažená obloha.

canary

Zeptala jsem se své kamarádky Michely, která byla na Gran Canaria minulý rok v březnu, jak si dovolenou užila: Jet na Gran Canaria bylo rychlé rozhodnutí. Hledali jsme s manželem destinaci, kde je příjemně, let netrvá tak dlouho jako na druhý kontinent a kde si odpočineme. Má hodně vysilující práci a potřeboval nutný odpočinek. Koupili jsme si zájezd v last minute nabídce a za týden jsme letěli, byla to rychlá akce. První dva dny dost spal, chodili jsme na procházky k moři. Třetí den jsme si půjčili auto a využili jsme ho do konce pobytu. I když nebylo vyloženě vedro, byla to fakt příjemná dovolená. Sluníčko svítilo každý den, jen snad jeden den bylo polojasno. Koupali jsme se, leželi jsme na lehátkách, vrátila jsem se opálená. Můžu jen doporučit. :)

canary

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 221969224 nebo +420 / 221969234 mobilní operátor 602313049 fax 224946391 nebo 224 948025.