Těšíme se na jaro, které už dávno mělo propuknout, ale zatím k nám jen nesměle nakukuje. Každým dnem pozorujeme oblohu a čekáme, až vysvitne slunce a teploměr bude stoupat směrem vzhůru.

canaria

Venku je občas ještě pod nulou, pokud vysvitne sluníčko, jeho zář je studená a vůbec nehřeje. Nevlídné počasí se podepisuje i na náladě. Proč ale si nevzít dovolenou a jet na dovolenou? Co takhle vyrazit za teplem? Načerpat novou energii, nadýchat se vzduchu prosyceného vlhkostí a vůní moře? Zkuste Kanárské ostrovy, které vám rádi doporučíme! Nejsou daleko a naše spřátelená cestovní kancelář Canaria travel www.canariatravel.cz je opravdový odborník.

canaria

Kanárské ostrovy jsou v na jaře krásné. Díky jejich jižní poloze, teplotě vzduchu a příjemnému větru si užijete hezkou dovolenou!

canaria

Několik důvodů, proč jet v dubnu na Kanáry:

  • Příjemně teplé moře
  • Slunečné počasí
  • Pozvolný přístup do moře a jemný písek, ideální pro rodiny s dětmi
  • Let trvá 4-5 hodin, což je minimálně polovina času do ostatních exotických destinací
  • Dobré služby, prověřené hotely a zdravotní péče
  • Krásná krajina, vedle rozlehlých pláží jsou na všech ostrovech hory, vyhaslé sopky, krásná místa pro výlety autem nebo lodí

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Canaria travel

kanáry

 Čtěte také:

Reklama