Milé Ženy-in, už vás také nebaví chodit v teplých bundičkách a pokukujete jedním okem do výloh obchodů, kde se připravují jarní kolekce? Ještě než stihnou prodavačky vše vybalit, přinášíme vám jarní inspiraci. To abyste pak jen vstoupila do obchodu a přesně věděla, jaký střih či barvu kabátku chcete!

kabatek

Jaro je veselé a stejně tak může být naladěno i vaše svrchní oblečení, jako jsou kabátky, bundičky, džísky nebo sáčka. Nechte vstoupit do svého šatníku barvy: žlutou, červenou, zelenou, modrou, ale letí i béžové odstíny a černá klasika, kterou nic nezkazíte.

Pastelové barvy se budou hezky vyjímat na bavlněném sáčku, krátké látkové bundičce, ale i trenčkotu (baloňáku). K tomu si nazujte mokasíny, tenisky, navlékněte džíny a vyrazte do ulic. Elegantně budete pro změnu vypadat v kabátku s délkou ke kolenům, ozdobeném páskem a jemnými či výraznějšími knoflíčky. Trenčkot vybírejte v odstínu béžová, světle hnědá, smetanová nebo kávová.

Také s koženou bundou těsně nad zadek, jako je křivák, nebo klasika se stojáčkem, neuděláte chybu. V jednoduchosti je krása. A jarní parádu naděláte samozřejmě i v džísce!

Milé dámy, vybírejte, stačí nahlédnou do naší velké fotogalerie (17 fotek):

 

Foto: archiv značek, ilustrační foto: Lindex

Reklama