Na odřená kolena

Škrábance, oděrky, rozbitá kolena – malé katastrofy, které s dětmi zažívá asi každý rodič. Mít s sebou několik dobrých pomocníků se rozhodně vyplatí.

608a99e20a77cobrazek.png
ALFASILVER Sprej 125 ml, 255 Kč, Cosmos Kids strips náplast 20 ks, 49 Kč, Bepanthen Plus 30g, 164 Kč

Na kýchání a plný nos

Jaro je skvělé a všichni mají rázem o fous lepší náladu. Tedy všichni kromě alergiků, které čeká období kýchání, slzení a plného nosu. Rozhodně se vyplatí přibalit i léky, které uleví od (ne)čekaných obtíží.

baner-product.jpgVividrin ectoin 10 ml, 215 Kč

Tip redakce: Vividrin ectoin jsou oční kapky, které jsou vhodné především pro boj s alergickým zánětem spojivek. Jejich složení je vhodné i pro citlivé oči, protože neobsahuje žádné konzervační ani pufrující látky. Oční kapky Vividrin ection dokáží oči rychle zklidnit a poskytnou jim úlevu od podráždění. (Zdravotnický prostředek. Pečlivě čtěte návod k použití.)

Prevence o desinfekce

Desinfekční přípravky se staly naší každodenní součástí pravidelné hygieny. Zvlášť na cestách jsou velmi užitečné a praktické.

608a9d94887abobrazek.pngSanicor StopVir 15 ml, 179 Kč, Sanicor Sensitive Spray 50 ml dezinfekční roztok na ruce, 79 Kč

Štípance

Jedno bodnutí od včelky či komára a následuje spousta slz. Zkuste se zaměřit na prevenci, ale i následky. Je jen na vás, jestli se dáte přírodní cestou, nebo se spolehnete na osvědčené přípravky z lékárny.

608a9fcaf3275obrazek.pngNOBILIS TILIA Směs éterických olejů Univers 10 ml, 162 Kč, FENISTIL gel 30g, 179 Kč, Dr.Dudek Propolisová tinktura přírodní 30ml, 99 Kč

Ještě než vyrazíte 

CannaCare-Kapky-CC-Drops-s-CBG.jpg
Foto: CannaCare, Kapky CC Drops s CBG 3 %, 15%, 21%

Kapky s CBG na podporu imunity, nálady i trávení, bez omámení

Opomíjený kanabinoid CBG (kanabigerol) je velice zajímavou látkou především pro své protizánětlivé a antibakteriální účinky – zmírňuje projevy zánětů vnitřních orgánů i povrchových kožních onemocnění. Pravidelné užívání CBG posiluje imunitní systém a napomáhá normálnímu psychickému stavu. Pozitivně tak působí i na naši náladu a snižuje míru únavy a vyčerpání při zvýšeném psychickém vypětí. Kapky CannaCare s CBG jsou spojením plnospektrálního výtažku kanabigerolu a rakytníkového oleje. Díky rakytníkovému oleji jsou CannaCare kapky bohaté na nenasycené mastné kyseliny, třísloviny, vitamíny (A, C, E, K a B6) a flavonoidy. Lze je užívat vnitřně nakapáním přímo do úst či pokrmů, anebo povrchově na kůži pro rychlejší hojení drobných oděrek, jizviček či akné. K dostání jsou ve čtyřech různých koncentracích, přičemž obecně platí, že zatímco nižší koncentrace (3 % a 9 %) působí preventivně, vyšší (15 % a 21 %) poslouží spíše při akutních potížích.

Kapky CC Drops s CBG jsou určeny k dennímu použití pro bdělé tělo i mysl. Produkty CannaCare vás neomámí, neobsahují totiž THC. Nemusíte se tedy bát nežádoucích změn stavu vědomí. Pořídíte je na www.cannacare.cz.

Reklama