a tak není důvod panikařit s hubnutím. Myslí si naše čtenářka s nicke Vickinnek. Vánoce jsou od toho, aby si člověk dopřával, tím spíš pokud celý rok žijeme ve stresu a nemáme čas se pořádně a v klidu najíst. Souhlasíte s tímto názorem?

Přiznám se, že přes běžný rok svému jídelníčku dávám docela zabrat .. jelikož bývám celé dny, od rána do večera v práci a občas je to hodně stresové, nemám čas jíst, takže pořádně se najím až večer ...

Ovšem když jsou Vánoce :) Myslím si, že tělo má právo na to si odejít na dovolenou, vypnout a dám mu co chce ... cukroví, salát, řízky, od rána do večera ... to moje tělo chtělo :) Naštěstí nemám příliš velkou rodinu, nechodíme po rodinných návštěvách, takže o to více si to mohu doma vychutnat :) V klidu a bez řečí ...

Vánoce jsou přeci o tom, být v pohodě, cítit se dobře a odpočinout si ... můj názor je, že pokud dáte tělu to, co chce, v budoucnu vám to vrátí ... takže nevidím nic špatného na tom, když si člověk o Vánocích dopřává .. přeci jen .. jaro a čas pomalého odhalování je ještě daleko, takže je ještě rezerva na to, vánoční kila trošku shodit :-)

Vickinnek

Milá Vickinnek, podobně na tom bude asi většina z nás. Přes celý rok se odbýváme, takže si chceme o Vánocích užít a nevidíme v tom nic špatného.

Jak jse na tom vy, milé ženy-in? Užil\y jste si letošní Vánoce i co se dobrého jídla týče? Máte z toho výčitky, nebo to neřešíte? Jakým způsobem, kdy a jestli vůbec budete shazovat povánoční kila?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama