Návrháři se po letech opět zhlédli v neonových barvách. Pokud se křiklavých barev bojíte, zkuste je pro začátek nosit na malých plochách. Zaměřit se můžete na doplňky – třeba kabelky, pouzdra na mobily nebo na notebooky. Vybrat si můžete např. z kolekce české módní značky Franco Arazzi.

Všechny kabelky a kožené doplňky jsou autorské originály šité na zakázku a v limitovaných edicích. Na výběr je z mnoha tvarů a velikostí, vybrat si můžete samozřejmě i konkrétní barvu a také třeba způsob zapínání.

SACCHETTO je celokožená kabelka bez podšívky, lze ji pořídit v pěti velikostech  S, M, L, XL, XXL.

sasch

Nejmenší lze zavěsit na pásek kalhot, do větších velikostí se vejde A4 v přeloženém stavu. Kabelka se můžete nosit jen tak v ruce nebo připnout ucho z černého popruhu a nosit přes rameno. Uzavírá se na magnetickou patentku, v kabelce je odepínací kožená taštička na zip s kapsou na mobil a karabinka na klíče. Barvy: černá, bílá, hnědá, červená, růžová, světle zelená, modrá, dvoubarevná kombinace těchto barev.

FRONDOSO je elegantní celokožená kabelka bez podšívky.

frondoso

Zapínání je na magnetickou patentku. Uvnitř je odepínací kožená taštička na zip, karabinka na klíče a kapsa na mobil.

Rozměr: 50 x 60 x 10 cm. Barvy: bílá, černá, hnědá, světle zelená, modrá nebo dvoubarevná kombinace těchto barev.

GONNELLA je celokožená kabelka bez podšívky.

gonella

Dá se vzít do ruky nebo přes rameno na připínacím uchu. Díky svému tvaru je elegantní a hodí se i k velmi ženským outfitům.  Zavírá se magnetickou patentkou. V kabelce je připínací kožená taštička na zip s kapsou na mobil a karabinka na klíče.

Rozměr: 39 x 27 x 8 cm, nepřeložená 39 x 42 x 8 cm. Barvy: černá s růžovým, oranžovým, tyrkysovým nebo světle zeleným podsazením a uchem.

Zdroj a foto: www.francoarazzi.cz.

Reklama