V zimě bojuje lidské tělo s nedostatkem vitaminů, proto je důležité je pravidelně doplňovat. Začátek jara je také správným okamžikem pro detoxikaci organismu, která nejenže pomáhá s redukcí přebytečných zásob tuku, ale posiluje imunitu, zbavuje pocitu únavy a dodává ztracenou energii, stejně jako zlepšuje metabolismus a kvalitu pleti. Jak toho všeho nejlépe dosáhnout?  Jedním ze základních kroků je určitě pestrá a zdravá strava, zejména pak konzumace syrového ovoce a zeleniny a dostatečného množství tekutin. Společnost Philips představuje nové modely odšťavňovačů Avance Collection HR1871 a HR1870, které jsou díky inovativnímu systému extrakce šťávy schopny získat až o 10 % více šťávy než tomu bylo dříve a zároveň disponují technologií QUICKClean pro vyčištění během minuty.

Díky inovativnímu systému pro extrakci šťávy s převráceným sítkem jsou odšťavňovače Philips Avance Collection schopny vytěžit až o 10% šťávy více než tomu bylo u předchozích modelů. V závislosti na typu ovoce nebo zeleniny je tak možné získat naráz až 2,5 litru šťávy, aniž byste museli vyprázdnit nádobu na dužninu.

Jedinečná technologie QUICKClean pro skutečně rychlé čištění

PhilipsPodstatou technologie QUICKClean je využití zcela nového sítka, které díky procesu elektrického broušení má dokonale hladký povrch. Zapomeňte tak na složité a zdlouhavé čištění za pomoci různých šťourátek. Nyní díky této inovaci, potřebujete k vyčištění sítka jen pár vteřin a zcela vám postačí běžná kuchyňská houbička nebo kartáč. Navíc dužnina se v odšťavňovačích hromadí pouze tam, kde má, tzn. v nádobě pro ni určené, takže ji následně již nemusíte odstraňovat z míst, kam nepatří, jako je například víčko apod. Rychlému čištění nahrává i oblý design a jemný povrch bez rohů a škvír, díky kterému lze nádobu od dužniny velmi snadno omýt.

Odšťavňovač Philips Avance Collection HR1871 s 1,6l integrovaným zásobníkem na dužninu, extrémním příkonem 800 W a technologií QUICKClean nejenže dobře vypadá, ale snadno a rychle se sestavuje a čistí. Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky. Masivnímu tělu dominuje velká XXL plnicí trubice o průměru 80 mm, a tak již není nutné většinu plodů krájet. Díky inovativnímu sítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází k nevítaným ztrátám šťávy během odšťavňování, systém Drip PhilipsStop pak zamezuje jejímu odkapávání na pracovní desku. Veškeré odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Orientační maloobchodní cena je 5 299 Kč.

Nový odšťavňovač a lis na citrusy Philips Avance Collection HR1870  s technologií QUICKClean disponuje výkonným motorem s příkonem 700 W. XXL plnicí trubice umožňuje odšťavňování, aniž by bylo třeba ovoce nebo zeleninu předem výrazně krájet. Díky inovativnímu sítku, které stačí po použití omýt běžnou houbičkou, nedochází během odšťavňování k nevítaným ztrátám šťávy. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě a usnadňuje čištění, přičemž všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce na nádobí. Se dvěma nastaveními rychlosti pro měkké a tvrdé plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a poskytne tak najednou až 2,5 l čerstvé šťávy. Součástí příslušenství je i lis na citrusy s rotačním systémem pro snadné lisování šťávy citrusů. Praktická nálevka umožňuje přípravu šťávy přímo do sklenice. Doporučená maloobchodní cena je 4 999 Kč.

Odšťavňovače Philips Avance Collection HR1871 a HR1870 jsou k dostání na internetu a ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Více na www.philips.cz

Reklama