Na konci dlouhé zimy bojuje lidské tělo s nedostatkem vitaminů, proto je důležité je pravidelně doplňovat. Začátek jara je navíc ta správná doba pro detoxikaci organizmu a redukci přebytečných zásob tuku, které si tělo během zimy vytvořilo. A jak toho všeho nejlépe dosáhnout? Jedním ze základních kroků je určitě pestrá a zdravá strava. Společnost Philips představuje nový parní hrnec HD9115 pro jednoduchou a šetrnou přípravu jídel v páře, dále nové stolní mixéry HR2096 a HR2104 s hvězdicovým ostřím ProBlend 4 pro účinné míchání a mixování a nové modely odšťavňovačů HR1864 a HR1855 s technologií QUICKClean pro vyčištění během minuty.

PhilipsNový parní hrnec Philips HD9115 s příkonem 900 W je pohodlným a praktickým řešením pro jednoduchou přípravu zdravých jídel, který navíc pro lepší chuť a vůni nabízí jedinečný zvýrazňovač chuti Flavour Booster za pomoci lahodných bylinek a koření. Spodní část tvoří základna se zásobníkem vody a dále dva kusy stohovatelných varných nádob. Jejich kapacita je 5 l a díky odnímatelným dnům umožňují i přípravu celého kuřete. Součástí příslušenství držák na vejte a nádoba na polévku nebo rýži.  Orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

PhilipsNový stolní mixér Philips HR2096 se silným motorem 800 W a trojčinným ostřím ProBlend4 poskytuje efektivní sekání a mixování.  Díky více rychlostním stupňům a plynutému nastavení otáček v něm lze zpracovat prakticky cokoliv. Součástí mixéru je vysoce kvalitní skleněná nádoba o objemu 2 l (kapacita potravin 1,5) a praktická stěrka pro snadné promíchávání ingrediencí. Tlačítko pulzního režimu připraví smoothie, k dispozici je také předprogramovaná funkce drcení ledu. Pro větší pohodlí lze všechny díly kromě základny mýt v myčce nádobí, nože jsou pro snadné čištění odnímatelné. Praktické jsou protiskluzové plošky, které brání samovolnému pohybu přístroje, stejně jako 1 m dlouhá síťová šňůra a prostor pro její uskladnění. Orientační maloobchodní cena je 2 699 Kč.

PhilipsNový stolní mixér HR2104 s motorem 400 W nabízí hvězdicové ostří ProBlend 4 a více rychlostí spolu s pulzním režimem pro zpracování měkkých i tvrdých ingrediencí. Součástí mixéru je zesílená plastová nádoba odolná proti rozbití o objemu 1,5 l. Pro větší bezpečnost nabízí HR2104 indikátor zámku a připravenosti k provozu. Nový tvar hrdla umožňuje pohodlné nalévání. Mezi příslušenství mixéru patří filtr, sekací mlýnek (120 ml) a mini sekáček (120 ml). Všechny díly lze mýt v myčce nádobí. Orientační maloobchodní cena je 1 199 Kč.

PhilipsNový odšťavňovač Philips HR1864 s příkonem 700 W se nejen snadno a rychle sestavuje, ale díky technologii QUICKClean s elektrolyticky leštěným sítkem je za minutu čistý. Masivnímu tělu dominuje velká XL plnicí trubice o průměru 75 mm, a tak již není nutné většinu plodů krájet. HR 1864 plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a získat tak najednou až 2 l čerstvé šťávy plné vitamínů. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě v integrovaném průhledném zásobníku s kapacitou 1,2 l. Odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Součástí odšťavňovače je praktická násypka. Orientační maloobchodní cena je 3 499 Kč.

PhilipsNový odšťavňovač HR1855 ve dvou barevných provedeních má příkon 700 W a díky technologii QUICKClean s elektrolyticky leštěným sítkem je za minutu čistý. Masivnímu tělu dominuje velká XL plnicí trubice o průměru 75 mm, a tak již není nutné většinu plodů krájet. HR 1855 plody zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a získat tak najednou až 2 l čerstvé šťávy plné vitamínů. Veškerá dřeň se shromažďuje na jednom místě v integrovaném průhledném zásobníku s kapacitou 1,2 l. Odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Součástí odšťavňovače je praktická násypka. Orientační maloobchodní cena 2 799 Kč.

Nový parní hrnec HD9115, stolní mixéry HR2096 a HR2104, stejně jako nové modely odšťavňovačů HR1864 a HR1855 je možné od března 2013 zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

Reklama