Jestliže oči jsou okna do duše, pak brýle jsou její výkladní skříní. Sluneční brýle jsou atraktivním módním doplňkem, který nejenom oživí váš outfit, podtrhne vaši osobnost, ale především ochrání váš zrak. Česká značka Relax představuje v těchto dnech novou kolekci slunečních brýlí pro letošní rok.

RelaxSložení kolekce různými typy modelů je důkladně promyšlené. Výsledkem je bohatá, rozmanitá nabídka tvarů a stylů, ze které si vybere úplně každý. Budete mít brýle, které vám sednou při jakékoliv příležitosti: ať už jedete k moři, projít se do města nebo plánujete výlet na kole či inlinech. Všechny brýle této značky chrání proti UV záření.

Letošní novinkou jsou brýle osazené speciální čočkou IRUV 1000, která nepropouští UV ani infračervené záření (IR), omezuje problematické modré světlo a vyvolá takzvaný „wow“ efekt. Neskutečně průzračné vidění, živé barvy, neuvěřitelná hloubka a ostrost.

Relax„Protože chceme, aby brýle nejen dokonale seděly a podtrhovaly osobní styl uživatele, ale také zprostředkovaly kouzelné, nezapomenutelné zážitky, klademe velký důraz na správnou volbu čoček, jejich zabarvení, technologiím zvyšující uživatelský komfort jako polarizace, samozatmavování, filtr modrého světla a podobně, říká Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí značky Relax.

Vzhledem k tomu, že brýle Relax jsou vyráběny ve stejných továrnách jako renomované zahraniční značky, český zákazník získává brýle světové kvality za skvělé ceny. 

Hlavní kritéria pro výběr slunečních brýlí:

1.    Účel - při jaké příležitosti budeme brýle nosit – sport, dovolená u moře, módní doplněk k oblečení atd.

2.    Tvar obličeje – brýle by měly vyzdvihnout naše přednosti a naopak potlačit tu část obličeje, na kterou nechceme upozorňovat. Nesmí nás nikde tlačit, sedět na tvářích apod.

3.      Funkční vlastnosti – samozřejmostí je ochrana proti UV záření. Benefitem, který zpříjemňuje vidění, jsou například polarizační a samozatmavovací  čočky, zrcadla a Anti-reflexní vrsty atd. Důležitý je také materiál, z kterého jsou čočky a rám vyrobeny.

Vybrané novinky 2015

Dámské

 Relax Dominica R0304A      

RelaxMódní stylové brýle, perfektně sedí všem tvarům obličejů. Čočky i nosníky jsou vyrobeny z odolného, nárazuvzdorného materiálu. Doporučená MOC: 659 Kč.

Relax Caesarea R0302B

RelaxKrajkový design na obroučcích ještě více podtrhne ženskou linii obličeje. Tyto brýle mají kouřové zabarvení čoček a můžete je koupit i v bílé variantě. Doporučená MOC: 659 Kč                                             

Relax Ictis R0306B                                                                   

RelaxTato vyloženě letní barevná kombinace sluší jak blondýnkám, tak i brunetám.  V prodeji je i v hnědé kombinaci s polarizačními čočkami. Doporučená cena         MOC: 799 Kč.              

Unisex

Relax Ithaca R2307B

RelaxBrýle osazené speciální čočkou IRUV 1000, která způsobí, že se budete cítit jako v jiném světěJ. Krásné průzračné vidění. V prodeji je i černá barevná kombinace. Doporučená MOC: 1599 Kč. 

Relax Riduna R2305D

RelaxModerní trendy brýle, v těch nejžádanějších barvách.  Neméně vyzývavá je i modro-černá kombinace. Perfektně sedí. Téměř nezničitelné. Doporučená MOC: 799 Kč. 

Relax Floris R2291C

RelaxKlasický tvar pilotek osazený barevnými čočkami. Moderní, líbivý styl. V prodeji i žlutě zbarvená čočka. Doporučená MOC: 899 Kč. 

 

Pánské

Relax Maykor R1115C

RelaxStylové, lehké a rozsednutí odolné polarizační a zároveň fotochromatické sluneční brýle pro dokonalý komfort a ostré vidění při každodenním používání. V těchto brýlích vyhrála posádka Aleše Lopraise Dakar 2007.  

Doporučená MOC: 1599 Kč. 

Relax Salamis R2304C

RelaxKaždý král Rock´n Rollu chce tyhle brýleJ. Jsou navíc osazené polarizační kouřovou čočkou, takže zaručují ostré vidění bez odlesků. Doporučená MOC: 999 Kč. 

Relax Skopelos hnědé R2303B

RelaxTento tvar brýlí je dokonalý. Již několik let je součástí kolekce značky Relax a určitě ještě dlouho bude. Není co změnit, sluší skutečně každému.

Doporučená MOC: 659 Kč. 

Dětské

Relax Meleda R3064A

RelaxTyto brýle dělají z holčiček malé slečny. Jsou z měkké gumy, takže příjemné na nošení, ale zároveň odolné při dětských hrátkách. Doporučená MOC: 339 Kč.                                                   

Relax Luchu R3063D

RelaxZ měkké gumy a hebké na dotek. Blankytně modré vybarvení obroučků se líbí nejenom klukům. Ideální zabarvení a tmavost čoček pro děti. Doporučená MOC: 499 Kč. 

Relax Melite R3067B

RelaxÚspěšný model pánských Relax Cherso dnes už i v dětské velikosti! Tandem táta a syn. Zrcadlový efekt udělá z každého kluka pravého „bouráka“. Doporučená MOC: 339 Kč. 

Sportovní

Relax Davar R5392A (černé)

RelaxRůžová je ve sportovní módě skutečným hitem tohoto roku.  Tyto brýle sladíte s hezkou růžovou na jakýchkoli doplňcích či oblečení. Kouřově zabarvené čočky jsou vyrobeny z nárazuvzdorného polykarbonátu.  Doporučená MOC: 799 Kč.

Relax Otok R5373E

RelaxTyto brýle se hodí pro menší obličeje. Výborně sedí díky aerodynamickým jednoduchým křivkám, které „obtékají“ obličej. Nezamlžují se a tento model je navíc osazen samozabarvovacími čočkami. Doporučená MOC: 659 Kč.

Relax Imbros R5387C

RelaxBezrámové brýle zajišťují skvělý periferní výhled. U tohoto modelu si můžete snadno a rychle vyměnit kouřové čočky za čiré. Díky dokonalé konstrukci jsou tyto brýle velice lehké. Doporučená MOC: 999 Kč.

Kompletní nabídku slunečních brýlí značky Relax najdete na www.relaxworld.cz

Reklama