Nevím jak vy, ale já jsem většinou na jaře lačná pohybu. Není mi to zcela přirozené, ale výhled blížícího se léta a svlékání se do plavek mi zřejmě podvědomě tuto potřebu vyvolává.

 

Z toho vyplývá, že neustále hledám druhy sportu, které by mě alespoň trochu bavily.

Jediný aktivní pohyb, který přetrvává déle než jednu sezónu, je bruslení. Bruslím na inline kolečkáčích a po několika najetých kilometrech se cítím zničená, jako po maratonu. Ale výsledky se dostavují, trochu zhubnu a mám z toho všeho nakonec dobrý pocit.

 

Vloni jsem měla záchvat spinningu, ale už mě to přešlo.

Spinning je takovou kolektivní jízdou na speciálně upravených rotopedech. Toto se děje v sále, v rytmu hudby a halekání instruktora. Je to na mě příliš americké a na duševní pohodě mi to nikdy přiliš nepřidalo.

 

A tak je mým letošním hitem badminton.

Jistě jste všechny někdy hrály badminton na zahradě, ještě s těmi dřevěnými raketami. Skutečný badminton se ale od toho ze vzpomínek podstatně liší. Rakety jsou menší – podobné raketám na squash, hraje se přes nízkou síť a na vyznačeném kurtu. Po několika trénincích je hra velice rychlá a míček lítá vodorovným směrem. Smečuje se i „zalejvá“. V každém případě je u toho hodně srandy a zpocená trika. Doporučuji!

 

Velice by mě zajímalo, jakým sportem či aktivním pohybem se zabýváte vy.  Napište mi vaše zkušenosti, příběhy, doporučení nebo fotografie. Nejlepší příspěvky zveřejním a odměním!

Ve hře jsou deodoranty a kosmetika Oriflame!

 

Pošlete mi vše, co se týká sportu. Máte rádi aerobic, chodíte na pěší túry nebo jezdíte na kole? Napište vaše dojmy nebo rady. Jistě nějaké čtenářce přijdou vhod a mně nakonec taky...

 

Přeji vám hezký den a nezapomeňte, že pohyb je skvělý na pročistění hlavy! Sledujte dnešní vydání, třeba si i vy dnes najdete to své!

 

Příspěvky posílejte na  redakce@zena-in.cz a do předmětu napište "SPORT".
Nezapomeňte uvést váš nick!!!