644122c92242eobrazek.jpg

Uvolněte si svaly v příjemně teplé léčivé vodě a zbavte se stresu. Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa nabízí přímý vstup do termálních lázní Sárvár a skvělý all inclusive program, čímž garantuje ty nejlepší podmínky pro prožití nezapomenutelné wellness dovolené. Navštivte jedny z nejkrásnějších termálních lázní v Maďarsku, poznejte idylickou zvlněnou krajinu západního Zadunají a historické lázeňské město Sárvár.

644123741e037obrazek.jpg

Moderní, stylové a pohodlné pokoje vybízejí k odpočinku, přičemž rodinné a dvoupokojové apartmány nabízejí dostatek prostoru pro rodinnou dovolenou.
Termální lázně Sárvár nabízejí mnoho vnitřních i venkovních vodních atrakcí a také moderní wellness a Spa centrum s širokou nabídkou procedur pro relaxaci těla i duše. V termálních a zážitkových lázních si můžete vychutnat okamžiky nerušené relaxace, k dispozici je speciální rodinný bazén, skluzavky, zážitkový bazén s krytou a venkovní částí, dětské skluzavky, vodní hřiště, další zážitkový bazén, bazén s léčivou vodou a wellness centrum, zatímco pohodlný hotel s přímým vstupem do zážitkových a termálních lázní zajišťuje neomezené chvíle pohody a relaxace.

644122f485bf5obrazek.jpg

Díky all-inclusive programu hotelu Park Inn Resort – tj. bohatá snídaně formou švédských stolů, dopolední brunch, lehký oběd, odpolední svačina a lahodná večeře - bude váš kulinářský zážitek nezapomenutelný!

V Sárváru je toho k objevování mnohem více než jen lázně: navštivte historický hrad Nádasdy, udělejte si procházku ve slavném městském arboretu nebo se jednoduše vydejte po modře značené turistické stezce, nejznámější pěší trase v Maďarsku.

6441234cc276fblobid0.jpg

Bavte se dlouho do noci, spěte a odpočívejte, buďte aktivní, lenošte, užívejte si... Ať už chcete strávit jarní wellness v Sárváru jakkoli, zde budete hýčkáni od hlavy až k patě.

6441235754a92obrazek.jpg

Rezervovat lze už od 85 €/osoba/noc s all inclusive stravováním a vstupem do lázní.

Dotazy a rezervace: ZDE