Sice nás sluníčko chvíli nalákalo na jarní paprsky, ale zima je zase zpátky. A s ní zatažená obloha, vítra a nečas. Navíc jarní únava a pracovní stres. Nejvyšší čas na relaxaci.

Ne nadarmo odborníci tvrdí, že slunce je lék na všechno. Vždyť taky jakmile začne svítit a pociťujeme jeho teplé paprsky, hned se nám zlepší nálada a máme spoustu energie. A dobrá nálada, to je počáteční úspěch všeho dobrého. Pokud vás tedy nevlídné počasí nepříjemně zaskočilo a máte čas se utrhnout z práce, nečekejte na slunce, ale vyražte přímo za ním do teplých krajin!

Takové stále teplé krajiny, to jsou ostrovy večného jara a slunce, Kanárské souostroví. Jste tam za čtyři hodiny letu, je to pěkná dálka, ale s dobrou knížkou a příjemným občestvením v letadle vám to uteče jako voda. Pěkně slunečno je po celý rok na všech ostrovech. Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura jsou sopečné hornaté ostrovy s krásnými píšečnými plážemi a teplým mořem. Průměrná teplota za celý rok neklesne pod 22 stupňů Celsia, zelené palmy a květiny (hlavně všudepřítomné různobarevné ibišky) dodávají zdejší dovolené romantickou pohodu.

Tak vyražte aspoň na týden, odpočiňte si, nechte do sebe vstupovat slunce a nabažte se ho :-). Pokud chcete strávit dovolenou na Kanárských ostrovech, naším tipem je cestovní kancelář Canaria Travel.Více informací žádejte na www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 6, případně na telefonu: +420 / 2 / 24 94 70 00 nebo +420 / 2 / 24 94 65 59.