Konec března, Velikonoce a první teplé paprsky slunce již znamenají, že je jaro definitivně tady. S ním přichází řada rituálů, které jsou nám vlastní. Jedním z nich je jarní úklid. Je to krásný pocit, když vaše domácnost provoní novotou a čistotou. Zvláště čistá okna jsou mnohé z nás signálem, že jsme se rozloučili se zimou a plískanicemi.

ClinProto se jako vždy věnujeme na našem portálu tématu mytí oken. Také už se na ně chystáte?  Pokud ano, tak nejlépe s vybranými kvalitními pomocníky

Časy zašpiněných oken a nekonečného leštění jsou pryč, stejně tak jsou sečteny dny nešikovných přírodních čisticích prostředků, které stékají po skle a v domě je po jejich použití ještě dlouhé hodiny cítit ocet. Na hadr, kterým špínu po okně rozšmudláte, a zmačkané noviny, kterými se to budete snažit vylepšit, raději zapomeňte, ušetříte si spoustu času i nervů.

A stejně tak zapomeňte na přípravky pro mytí nádobí! Ty z okenní plochy nevyprchají. Naopak. Ulpí na skle a vytvoří na něm lepkavý film, na který se následně lepí nečistoty. Takže umyto máte sice rychle, ale stejně rychle se vám jarem umyté okno zase zašpiní.

Používejte přípravky, které jsou na mytí oken určené.

Dnes je to se speciálními pomocníky snadné! Neexperimentuje a myjte okna přípravkem k tomu určeným! Vyzkoušejte novinky Clin! Je to tak snadné!

Doporučený postup mytí pro krásná a čistá okna

Do nádoby s vodou přidáte vybraný přípravek Clin  například Clin na okna a rámy (stačí 20 ml přípravku, což je asi 3 stříknutí). Okno i rámy lehce omyjete, okna setřete stěrkou nebo speciálním hadříkem Vileda pro mytí oken, rámy otřete do sucha. Žádné drhnutí, žádné leštění! Okna svítí čistotou beze šmouh!

Na rozdíl od jiných prostředků na okna Vám Clin zaručí a díky speciálnímu složení garantuje:

 • vynikající čisticí účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh
 • zářivý lesk po delší dobu než ostatní prostředky díky receptuře Nano Protect
 • ochranu povrchu oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek po dešti díky patentované technologii Nano-Protect založené na neviditelných částečkách

Jaké nové přípravky od značky Clin můžete pro mytí oken vyzkoušet?

Společnost Henkel ČR přichází v únoru na český trh s inovovanou řadou produktů Clin s novou vylepšenou recepturou. Ta zajistí, že se okna, zrcadla či s variantou MultiShine i dalších více než 20 různých povrchů bude lesknout jako právě vyleštěné diamanty. Spolu s touto vylepšenou recepturou přicházejí i dvě nové varianty. Zatímco Clin Fruit Vinegar s vůní ovocného octa spojuje tradiční mytí oken s pohodlím, snadným používáním a příjemnou vůní, Clin Anti Fog předchází zamlžení oken, skel a zrcadel.

Nový Clin Fruit Vinegar s jedinečnou vůní ovocného octa v ergonomické láhvi s hydraulickou pistolí disponuje čisticí silou, díky níž dosáhnete lesku bez jediné šmouhy bez únavných hodin práce. Stačí jen zvolit aplikaci spreje či pěny a nastříkat přípravek na jakýkoli skleněný povrch a poté jednoduše setřít hadříkem do dokonalého lesku. Snazší už to být nemůže. Během okamžiku odstraníte špínu a šmouhy a získáte jen zářivé skleněné plochy a to beze šmouh. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Nový Clin Anti Fog je účinným pomocníkem v boji se zamlženými okny, skly nebo zrcadly. Je tak ideálním pomocníkem nejen v koupelnách, ale i ve vašem automobilu. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Dále můžete vyzkoušet - Ostatní produkty inovované řady Clin Brilliant:

 • Clin na okna – k dostání v několika svěžích variantách: klasické, citronové a jablečné. Zaručí vám dokonalý lesk bez šmouh u všech skleněných povrchů – oken, zrcadel, skleněných stolků a prosklených skříněk. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.
 • Clin na okna a rámy – prostředek určený pro mytí skleněných ploch, stejně jako okenních rámů a parapetů. Malé množství prostředku naředíme v kyblíku s vodou a jediným lehkým setřením vrátíme oknům oslnivý lesk bez šmouh. Díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti. V nabídce je v klasické modré variantě a s vůní jablka. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.
 • Clin MultiShine – je k dostání v nápadně modré neprůhledné ergonomické láhvi s rozprašovačem o obsahu 500 ml. Přináší dokonalý lesk pro více než dvacet různých povrchů ve vaší domácnosti. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Produkty značky Clin včetně novinek Clin Fruit Vinegar a Clin Anti Fog se na pultech obchodů objevily v únoru 2013, to znamená, že je nyní v březnu seženete ve vašich oblíbených prodejnách, kam běžně chodíte nakupovat.

Více na www.clin.cz

Zapojte se do Diskuse pod článkem a pojďte otestovat přípravky značky Clin! Testovat bude 5 z Vás!

Zapojte se do diskuse a získejte od nás dárek - balíček s přípavky Clin, které oceníte při mytí oken a také skla vašich oken budou chráněná před návaly dešťů.

 • Chystáte se na jarní mytí oken?
 • Zapojujete do mytí oken další členy rodiny?
 • Používáte na okna noviny, přípravky na mytí nádobí nebo si kupujete speciální produkty pro mytí oken?
 • Podle čeho vybíráte přípravky na mytí oken?
 • Používáte při mytí oken stěrku?
Reklama