Letos na jaře se příznivci detoxu organismu mohou přihlásit do už 4. kola devítidenního očistného programu UGO Očista. Stejně jako v minulých kolech i letos v dubnu čeká účastníky 3denní lehký jídelníček, pak tři dny pouze na UGO ovocných a zeleninových šťávách a poté další tři dny lehkého jídelníčku. Po celou dobu programu jim bude k dispozici online nutriční poradna, recepty pro „lehké dny“ a mobilní aplikace s meditačními cvičeními Deepaka Chopry. Účastníci mají na výběr ze tří očistných termínů (8. - 16. 4., 15. – 23. 4., 22. – 30. 4.) a přihlašovat se do nich mohou v průběhu března prostřednictvím webu na www.ugoocista.cz.

Co to je UGO Očista?

UGO Očista je 9denní program, během něhož díky čerstvým zeleninovým a ovocným šťávám vyčistíte tělo, pomůžete mu zregenerovat se a načerpáte energii. UGO Očista byla sestavena tak, aby podpořila organismus při jeho očistě a regeneraci, dodala tělu potřebné živiny a zaujala svojí chutí i pestrostí. „Kvůli rychlému životnímu stylu plnému stresu, těžko stravitelných jídel konzumovaných většinou za pochodu, alkoholu, ale i lékům a nedostatku relaxace, vystavujeme naše tělo velké zátěži. Hlavně orgány, které se starají o čištění, pracují neustále „přes čas“. Na pár dní odlehčit jídelníček, konzumovat lehké, výživné a dobře stravitelné potraviny, udělá našemu organismu velmi dobře. Dostane totiž čas uklidit to, co při běžném provozu nestíhá,“ vysvětluje výživová poradkyně Monika Divišová.

Ugo

Jak UGO Očista funguje?

UGO Očista se skládá ze tří etap. První tři dny vás čeká lehký jídelníček, ze kterého vyřadíte alkohol, mléčné výrobky, lepek, maso a další „náročné“ potraviny. Následující tři dny si každé ráno ve vámi vybrané pobočce UGO vyzvednete zásobu speciálně sestavených šťáv, které vám nahradí jídlo na celý den a celé tři dny pijete pouze ty. Poslední tři dny opět dodržujete lehký jídelníček.

UGO ve spolupráci s Country Life sestavilo i recepty vhodné právě pro lehké dny, pokud byste hledali inspiraci. Po celou dobu vaší Očisty máte prostřednictvím aplikace navíc přístup k meditačním cvičením připraveným meditačním guru Deepakem Choprou.

Ugo

Kdy bude UGO Očista probíhat a jak se přihlásit?

Pokud vás program UGO Očista zaujal, můžete se do ní přihlásit od 4. 3. do 2. 4. na www.ugoocista.cz, vybrat si termín, kdy budete vyzvedávat šťávy (11. - 13. 4., 18. - 20.4., 25. - 27.4.) a nejbližší Freshbar nebo Salaterii UGO. Na šťávy dostanete speciální termotašku, aby s vámi mohly cestovat. Cena třídenní očistné kúry je 1490 Kč. Počet míst je u každého termínu limitovaný, proto doporučujeme včasné přihlášení.

Několik dnů před startem vašeho termínu Očisty pak e-mailem dostanete kompletní manuál, jak postupovat i s vhodnými recepty a přístupem do aplikace s denními zprávami a meditačními cvičeními a od prvního dne vám budou k dispozici výživoví poradci pro jakékoliv dotazy týkající se Očisty.