5c8baf5527c11obrazek.pngNovinka na trhu – Ultramax XL set box je kombinace plochého mopu a kýblu se ždímacím košem. V čem je nový? Oproti předchozím produktům, má o 20 % delší hlavici, to znamená mnohem širší záběr a v konečném důsledku pak i mnohem rychlejší úklid. Hlavice mopu je tvořena dvěma druhy vláken, které si pořadí se všema druhy špíny a nečistot. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy, naopak abrazivní část efektivně odstraní zaschlé a odolné nečistoty. Hlavice má taky schopnost lehké absorpce vody, a tudíž zanechává povrch čistý a suchý. Čistící návlek lze jednoduše vyprat v pračce a opakovaně použít.

Set taky obsahuje kýbl se ždímacím košem, díky kterému je vsunutí mopu do ždímače ještě snazší. Ocení jej především Vaše ruce, které zůstanou po celou dobu úklidu suché a čisté. Koš je navíc inovován o novou technologii ždímání power press. Pokrokový unikátní systém lamel, snižuje námahu až o 30 % a umožňuje vyždímat mop maximálně efektivně. Ultramax je vhodný na všechny typy tvrdých povrchů a použít jej můžete i na citlivé parkety.
5c8baf415bafdobrazek.pngZa zmínku také stojí trojdílná teleskopická tyč, díky které délku mopu můžete přizpůsobit své výšce. Už žádné ohýbání, trápení se s nasáklým hadrem, bolesti zad a zmáčené ruce, s použitím inovovaného mopu Vileda Ultramax XL se dočkáte kýženého výsledku a s minimem námahy.
5c8baf719ec03obrazek.png

Plochý mop Utramax XL je k zakoupení na stránkách Viledy.

Reklama