5c8bae76c7094obrazek.pngJe nám ctí představit vám novinku na trhu - plochý mop Ultramat XL Turbo a kýbl se šlapacím pedálem od značky Vileda. Tato kombinace vám usnadní, urychlí a zefektivní úklid všech typů podlah. Díky speciálně navrženému návleku, který obsahuje 2 druhy vláken, se hravě zbavíte nejen mastnoty a šmouh, ale i zaschlých nečistot. Poté můžete návlek jednoduše vyprat.

Pro většinu populace je úklid fyzicky náročnou a neoblíbenou aktivitou, proto vás vychytávky Ultramaxu XL Turbo, které práci ulehčí, jistě potěší.
Rozměr hlavice je nyní oproti standartnímu mopu z řady Ultramat Turbo o 20 % větší. Díky tomu má hlavice širší záběr a s úklidem podlahy tak budete dříve hotovi.

Délku teleskopické tyče si snadno upravíte podle své výšky, úklid se tak stane přirozeným pohybem bez neustálého ohýbání.
Rotační systém je poháněn pouze sešlápnutím pedálu, mop tak bez námahy a efektivně vyždímáte. Navíc se díky tvaru ždímacího koše vyhnete vystříknutí vody a dokonale vyždímaný mop zanechá vaši podlahu rychle suchou.
5c8bad4f1aa3fobrazek.png
Tyto vylepšení tedy nejen usnadní vaši práci, ale také prospějí vašemu zdraví a šetří Váš čas, který můžete místo úklidu věnovat rodině nebo koníčkům.
5c8bad6cf29c8obrazek.png

Plochý mop Utramat Turbo XL je k zakoupení na stránkách Viledy.
 

Reklama